Informacja z dnia: 2024-04-19
W minionym tygodniu nasze przedszkole odwiedził Magik. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obserwowały wszystkie sztuczki magiczne i chętnie asystowały w trakcie występu.  (...)
Interaktywny pokaz magii
Informacja z dnia: 2024-04-21
W minionym tygodniu średniaki poszerzały swoją wiedzę na temat roślin i zwierząt łąkowych. Zdobywały wiadomości związane z życiem pszczół i wiedzą jak powstaje miód. Poznały też fazy rozwoju motyla oraz wyg (...)
Na wiosennej łące
Informacja z dnia: 2024-04-21
Starszaki witając nową porę roku przygotowały dla rodziców przedstawienie, a także miały okazję zaprezentować umiejętności matematyczne oraz plastyczne. Nie obyło się również bez tańców oraz piosenek (...)
Zajęcia otwarte wiosenne
Informacja z dnia: 2024-04-20
Zuchy spacerowały dzisiaj po chojnickim rynku i miały możliwość zwiedzenia ratusza- dziękujemy!     (...)
Z wizytą w Urzędzie Miasta
Informacja z dnia: 2024-04-21
  Sport to ważny element w życiu każdego człowieka.  Jeżeli pogoda zza okna nie rozpieszcza to trzeba skorzystać z okazji i wykorzystać dodatkowe elementy wspierające koordynacje ruchową.  Najważniejsza (...)
Gimnastyka