Maluszki
Informacja z dnia: 2018-09-05

Wiersz i piosenka na IX

,,Powitanka-zachęcanka.’’ - Beata Kamińska

O jak wesoło, o jak radośnie mija czas w przedszkolu!

Podam ci rękę, podaj rękę ty zróbmy koło raz, dwa, trzy!

,,Plac zabaw .’’

I. Już w oczach radość, bo słońce świeci, na spacer pora iść.                                                                                               Na placu zabaw jest dużo dzieci, bawić się chodźmy dziś!

Ref.: Plac zabaw, plac zabaw, tu z kolegami poznasz zabaw sto.                                                                                         Plac zabaw, plac zabaw, w słoneczne dni odwiedzasz go!

II. Są tu drabinki i karuzela, każdy się kręcić chce!                                                                                                                     A w piaskownicy z mokrego piasku babki zrobimy dwie.

III. Miło jest huśtać się na huśtawce, wszyscy lubimy to, że hej!                                                                                     Możemy puszczać barwne latawce. Wietrzyku dla nich wiej!