Zuchy
Dzień babci i dziadka
Informacja z dnia: 2017-01-12

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dzieci z naszego przedszkola także to wiedzą i dlatego gościły swoje Babcie i Dziadków – na uroczystości z racji Ich święta. Licznie przybyli Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta podczas części artystycznej. Piosenki i wiersze  zostały nagrodzone dużymi brawami. Zadowolone twarze bliskich świadczyły o tym, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami. Dziękujemy rodzicom, za upieczone ciasta i przyniesione słodkości,  a Babciom i Dziadkom za poświęcony nam czas.