Zuchy
Wiosenne zajęcia otwarte dla rodziców
Informacja z dnia: 2019-03-28

W dniu dzisiejszym odbyły się zajęcia otwarte w grupie starszaków. W takim dniu rodzice mogą zobaczyć, jak funkcjonuje przedszkolak w grupie przedszkolnej. Tematem zajęć otwartych w naszej grupie były „Oznaki wiosny”. Początkowo dzieci uczestniczyły w zajęciach z języka kaszubskiego, na których omawiały kolory związane z wiosną. Zaśpiewały także piosenkę w języku kaszubskim pt. ,,My jesteśmy krasnoludki”. Po tych zajęciach dzieci  utrwaliły wiadomości związane z obecną porą roku. Układały puzzle związane z wiosennym kwiatami, do których musiały dobrać ich nazwę. Ponadto dzieci odgadywały ciekawe zagadki, przeliczały wiosenne kwiaty oraz wspólnie z rodzicami tworzyli wiosenną łąkę podczas zajęć plastycznych. Dziękujemy rodzicom za przybycie i miłą atmosferę podczas zajęć.