Zuchy
Tenis stołowy u Starszaków
Informacja z dnia: 2019-05-31

W minionym tygodniu już po raz ostatni w tym semestrze odbyły się zajęcia w tenisa stołowego w grupie Starszaków. Wykorzystując naturalną potrzebę ruchu staraliśmy się zaszczepić w przedszkolakach potrzebę uprawiania sportów i różnych dyscyplin sportowych.  Zajęcia prowadzone były przez pana Michała Brieger, który zapoznał dzieci z zasadami gry w tenisa stołowego. Dzieci uczyły się prawidłowego trzymania rakietki, odbijania piłeczki rakietką oraz przebijania piłeczki na drugą stronę stołu. Dzieci poprzez fajną i atrakcyjną zabawę - jaką okazała się gra w tenisa stołowego rozwijały swoja sprawność ruchową, mogły także przekonać się ze uprawiania różnego rodzaju gier sportowych może przysparzać wiele radości.