Zuchy
Konkurs o Naszym Regionie
Informacja z dnia: 2020-01-31

W czwartek 30 stycznia 2020 r. w przedszkolu odbyła się już XIX edycja międzyprzedszkolnego konkursu regionalnego: "Czy znasz swoje miasto i region?". To wielkie wydarzenie stanowi bardzo ważny punkt w kalendarzu imprez naszego przedszkola. Ten rodzaj edukacji sprzyja bowiem kształtowaniu tożsamości narodowej dziecka, a także podtrzymaniu bogatych tradycji naszego regionu. W konkursie wzięły udział przedszkola z Chojnic: "Promyczek" "Jarzębinka", "Bajka", "Teddy", oraz oczywiście dzieci z naszego przedszkola. Dzieci zmagały się z dziewięcioma konkurencjami. Wykazały się przy tym ogromną wiedzą oraz umiejętnościami w rozwiązywaniu zadań. W jury konkursowym zasiadły pani dyrektor przedszkola Elżbieta Stanke oraz pani Ewa Kuczkowska. Rywalizacja zakończyła się remisem, ponieważ w ogólnej klasyfikacji każda z drużyn uzyskała taką samą liczbę punktów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.