Zuchy
Dbamy o ziemię
Informacja z dnia: 2020-04-25

Dbamy o Ziemię

Kolejny tydzień pracy minął pod hasłem ,,Dbamy o naszą planetę Ziemię". Średniaki doskonale wiedzą jak należy dbać o naszą Planetę. Wszystkie zasady poznawały poprzez filmy i bajki edukacyjne, opowiadania, wierszyki piosenki, a także zabawy muzyczno-ruchowe i zadania plastyczno techniczne. Dzieci już wiedzą jak należy segregować śmieci, w jaki sposób oszczędzać wodę i nie marnować prądu, wiedzą też że należy dbać o porządek w swoim otoczeniu. Dokładnie i cierpliwie wykonywały kolejne zadania i uzupełniały Karty Pracy. Za swoją wytrwałość i zaangażowanie w pracę na rzecz środowiska otrzymały medale ,,Małego Ekologa" Gratulujemy dzieciom i bardzo dziękujemy za pomoc w realizacji tematyki ekologicznej.