Zuchy
Tydzień pełen niespodzianek i wyzwań
Informacja z dnia: 2020-09-27

Ten tydzień był pełen atrakcji i ciekawych wyzwań dla dzieci. W poniedziałek świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka, wybierając się do "przedszkolnego kina" na bajkę "Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru." Tego dnia spotkaliśmy się również z policjantami, którzy przypomnieli nam o zasadach bezpieczeństwa. W środę przywitaliśmy nową porę roku - jesień. Tego dnia odbyły się zajęcia sportowe, których głównym "gościem" był ziemniak. Dzieci bardzo lubią Dzień Pieczonego Ziemniaka, chętnie uczestniczyły w zajęciach oraz z apetytem zajadały pieczone ziemniaki. W czwartek w naszym ogrodzie stanął duży namiot, dzięki któremu odbyliśmy podróż do gwiazd. Dzieci były zachwycone, taka formą zwiedzania kosmosu. Podczas seansu dyskutowały i zachwycały się oraz rozpoznawały poszczególne planety bez większego problemu. Wtorek i piątek upłyną nam troszkę spokojnie, ale omawialiśmy bardzo ważne tematy takie jak np. odwaga, praca strażaka, numery alarmowe, poznaliśmy koleją literę "A".