Zuchy
Informacja z dnia: 2020-11-25

Wszystkie misie: małe i duże, bure i kolorowe obchodzą swoje święto 25 listopada, czyli ,,Światowy Dzień Pluszowego Misia’’,  który ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki. Dzisiaj przedszkolaki poznały historię powstania Misia, a także aktywnie uczestniczyły w ,,Quizie o Misiach”.  Ponieważ przysmakiem misiów jest miód, więc wszystkie dzieci miały okazję spróbować pszennej bułeczki z miodem.  Starszaki doskonale bawiły się przy piosenkach o misiu oraz wspólnie wykonały pracę pt.,, Mój przyjaciel miś.’’ Mimo tego, że dzieci nie mogły przynieść swojego pluszaka do przedszkola, to pięknie wypowiadały się o misiach, które mają w domu i bez których trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat. Dzieci zgodnie stwierdziły, że Miś jest towarzyszem w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem, powiernikiem największych sekretów i tajemnic.