Zuchy
Dzień Mamy i Taty
Informacja z dnia: 2022-05-25

Mama i Tata, to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla każdego dziecka rodzice, to najważniejsze osoby w życiu, dlatego też co roku w naszym przedszkolu organizujemy uroczystość, dzięki której dzieci wyrażają swoją miłość do rodziców. Zuchy swój występ rozpoczęły pięknym tańcem- walcem angielskim. Następnie dzieci zaprezentowały się w rolach bohaterów znanych bajek i baśni, przedstawiając program artystyczny pt. ,,Życzenia bajkowe dla rodziców”. Wiersze i piosenki dedykowane swoim najbliższym wywołały na twarzy rodziców uśmiech, dumę i wzruszenie. Po prezentacji słowno- muzycznej odbył się słodki poczęstunek. Atmosfera tej pięknej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna. Długo pozostanie w sercach dzieci i ich rodziców.