Średniaczki
Wycieczka do stajni Tarant
Informacja z dnia: 2019-05-30

Wycieczka do Stajni Tarant.

29 maja maluszki wybrały się na wycieczkę do Doliny Muminków- Stajni Tarant, która położona jest w samym sercu lasów i dolin. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: przejazd bryczką wśród pięknych lasów, nauka jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanej Pani instruktorki, gry i zabawy sportowe w hali wyposażonej      w komplet przeszkód, ognisko z pieczonymi kiełbaskami i zabawy na placu zabaw w otoczeniu pięknej przyrody. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i radością podejmowały wszystkie przygotowane dla nich zabawy, gry i zadania. Chętnia obcowały ze zwierzętami, poznały też instruktaż jazdy konnej i aktywnie uczestniczyły w sportowych zawodach.

Bardzo dziękujemy Państwu K. M. Kotarskim i wszystkim pracownikom Stajni Tarant za wspaniale zoorganizowaną wycieczkę oraz przygotowanie mnóstwa atrakcji i niespodzianek dla przedszkolaków.