Starszaki
Informacja z dnia: 2018-11-23

Dzień pluszowego misia

Dzisiejszy dzień był pełen radości i niespodzianek. Każde dziecko przyszło do przedszkola z pluszowym misiem, który towarzyszył przedszkolakom w każdej zabawie. Zajęcia o emocjach ,,Miś-mój przyjaciel”  rozpoczęły ,,Dzień pluszowego misia” podczas których wszyscy byli zgodni, że miś jest naszym przyjacielem, do którego możemy się przytulić i powierzyć mu nasze skryte tajemnice. Dzieci z najmłodszych grup wiekowych aktywnie uczestniczyły we wszystkich zabawach muzyczno-ruchowych z udziałem pluszowych przyjaciół : ,,Zabawy misiów”, ,,Tańczące misie”, czy ,,Jestem mały miś”. Wszyscy doskonale poradzili sobie z rozwiązaniem zagadek pod hasłem ,,Czyj to miś?” . Podsumowaniem zajęć było wspólne odśpiewanie tradycyjnego 100 lat dla naszego Jubilata- Misia oraz wykonanie grupowej pracy plastycznej ,,Mój pocieszyciel"