Starszaki
Informacja z dnia: 2019-01-24

Babcia i dziadek – to osoby, dzięki którym życie każdego dziecka jest piękniejsze i pełniejsze. Dlatego też dzieci z grupy Starszaków w dniu dzisiejszym ugościły swoich dziadków, przygotowując dla nich wyjątkowe atrakcje.

Dzieci złożyły życzenia swoim ukochanym dziadkom. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Wesołe piosenki, radosne wierszyki i tańce, wszystko przygotowane z pełnym profesjonalizmem. Na scenie mieli szansę pokazać swoje talenty, które były podziwiane przez wzruszonych gości. Jak na wyjątkowe święto przystało, nie zabrakło także prezentów w postaci przepięknych laurek.

Rodzicom składamy ogromne podziękowania za przygotowanie słodkości na uroczystość, a wszystkim Babciom i Dziadkom za liczne przybycie do naszego przedszkola.