Starszaki
Wigilia w naszym przedszkolu
Informacja z dnia: 2020-12-19

W dzień przedszkolnej wigilii -17 grudnia w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. Wspólny śpiew najpiękniejszych polskich kolęd wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Pani Dyrektor złożyła dzieciom i pracownikom przedszkola najlepsze, bożonarodzeniowe życzenia, a następnie wszyscy usiedli do odświętnie nakrytego stołu. Ogromną niespodziankę sprawił dzieciom święty  Mikołaj, który zawitał do naszego przedszkola i obdarował przedszkolaków prezentami. W tym dniu rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt.,,Moja ozdoba choinkowa". Ze wzgłedu na ogromne zainteresowanie i różnorodność wykonanych ozdób wszyscy zostali nagrodzeni. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wspólpracę.