Wizyta Straży Miejskiej w zerówce 5-godz
Informacja z dnia: 2016-10-22

Na początku tygodnia przedszkolaków odwiedziła Straż Miejska , której celem było poszerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze.  Przywieźli ze sobą dużo niezbędnych akcesorii , które mogły utrwalić wiadomości zdobyte wcześniej - kamizelkę odblaskową , która sprawia , że ludzie na ulicy stają się bardziej widoczni na drodze oraz piankowe samochody. Ta druga niespodzianka sprawiła dzieciom dużo satysfakcji, ponieważ mogły  jeździć po gumowej ulicy, ale nie mogło na niej zabraknąć małego  funkcjonariusza Straży Miejskiej utrzymującego porządek podczas ruchu pieszych jak i pojazdów. Przekazana wiedza podczas zajęć   ze strażnikami na pewno sprawi, że zuchy będą bezpieczniejsze na naszych drogach.