Kochamy Zwierzęta- Wizyta w schronisku
Informacja z dnia: 2017-10-15

We poniedziałek 09.10.2017r. dzieci odwiedzą schronisko dla zwierząt „Przytulisko” . Przedszkolaki uczyły się, jak należy opiekować się zwierzątkami. Podsumowaniem tygodnia była zbiórka na terenie przedszkola karm, kocy, środków pielęgnacyjnych itp., które dzieci przekażą do schroniska. W trakcie wizyty dzieci będą miały możliwość obejrzeć przebywające w schronisku psy i koty, a pracownik schroniska opowie przedszkolakom, w jaki sposób dostają się tam zwierzęta. Celem tej wycieczki jest uwrażliwienie dzieci na krzywdę zwierząt. Jednocześnie mamy nadzieję, że spotkanie z kotkami i pieskami sprawi dzieciom wiele radości. Dzieci już dzisiaj zapewniają, że na tej jednej akcji nie poprzestaną, ponieważ wiedzą, że zwierzętom trzeba pomagać i nie wolno ich krzywdzić.