facebook
Informacja z dnia: 2019-03-09
Chojnice,Chojnice
Aktualności
Spotkanie z policjantem
Informacja z dnia: 2019-03-04

W dn.04.03.2019r. nasze przedszkole odwiedzili policjanci. Panowie przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zapamiętały ważne numery alarmowe tj.112 i 997.
Policjanci uświadomili przedszkolaków o konieczności jeżdżenia                 w fotelikach z zapiętymi pasami, a także o nie zawieraniu znajomości z obcą osobą dorosłą. Na zakończenie spotkania, panowie obdarowali dzieci upominkami w postaci kamizelek odblaskowych,                                 a przedszkolaki dziękując za cenne rady wręczyły dyplom. Dzięki takim spotkaniom, dzieci będą darzyły policję zaufaniem, do której zawsze mogą zwrócić się o pomoc.

 

/