Maluszki
Moja Ojczyzna
Informacja z dnia: 2022-11-11

10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowali ten wyjątkowy dla Nas-Polaków dzień. Zuchy zaprezentowały piękny program artystyczny, który przybliżył wszystkim rys historyczny, dotyczący Święta Niepodległości. Reprezentanci wszystkich grup wiekowych recytowali wiersze i śpiewali piosenki patriotyczne uczestnicząc w I Przeglądzie Utworów Patriotycznych. Gratulujemy Maluszkom: Lilce, Klaudii, Stasiowi i Bartkowi za wspaniałą prezentację wierszy patriotycznych. Podsumowaniem uroczystości było wspólne odśpiewanie hymnu ,,Mazurka Dąbrowskiego” przy fladze naszego kraju. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu kształtując pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.