facebook
Informacja z dnia: 2021-09-07
Z wizytą w Centrum Edukacji Przyrodniczej w Chocińskim Młynie
Maluszki
Informacja z dnia: 2021-11-27
W ramach rozwijania zainteresowań i aktywności fizycznej nasze maluszki wraz z grupą starszaków wybrały się do Akademii Tańca "Piętro Wyżej" gdzie uczestniczyły w zajęciach tanecznych. Taniec, (...)
Z wizytą w Akademii tańca Piętro wyżej
Informacja z dnia: 2021-11-25
„Miś jest mały i puchaty Miś jest fajny i kudłaty Miś jest gruby jak ta kula Misia zawsze się przytula.” Duże , małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. 25 listopada Pluszowe Misie opanowały nasze prz (...)
Dzień Pluszowego misia
Informacja z dnia: 2021-11-18
Pasowanie na przedszkolaka to jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka. Od tego dnia dzieci stają się już oficjalnie przedszkolakami, a to duży krok na ich drodze do samodzielności . Podczas (...)
Pasowanie na Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2021-11-11
 Dziś ze wzruszeniem wspominamy tamte wydarzenia i doceniamy pracę, którą wykonali nasi przodkowie na rzecz ojczyzny. W ramach obchodów Święta Niepodległości, często oddaje się hołd bohaterom tamtych c (...)
Święto Niepodległości
Informacja z dnia: 2021-10-30
 W ostatni piątek Października w naszym przedszkolu odbył się już III Bal Wszystkich Świętych. Przedszkolacy przyszli przebrani za swoich patronów lub postacie świętych.  Tego dnia nie &nb (...)
Bal Wszystkich Świętych
Informacja z dnia: 2021-10-27
W tym tygodniu wykonywaliśmy prace plastyczne zwiazane z tematyką owoców. Dzieci poradziły sobie doskonale  , świetnie się przy tym bawiac.   (...)
Owocowe prace plastyczne
Informacja z dnia: 2021-10-25
W ostatnim tygodniu maluszki poznawały warzywa i owoce. Dowiedziały się jak ważne jest spożywanie ich ze względu na dużą wartość witamin, które zawierają.  Dopełnieniem wiedzy było wspól (...)
Pieczemy drożdżówkę z jabłkiem
Informacja z dnia: 2021-10-22
Październik w naszej grupie upływa pod hasłem warzyw, owoców i przetworów na zimę. Dlatego dzieci wspólnie zrobiły pyszny dżem z pomarańczy. Maluchy bardzo chętnie pomagały i dorzucały składniki.&nbs (...)
Dżem pomarańczowy
Informacja z dnia: 2021-10-20
"Każde dziecko o tym wie: Chcesz być zdrowy - ruszaj się! Sport to bardzo ważna sprawa. Są reguły, jest zabawa. Sport nauczyć może wiele. Zdrowy duch jest w zdrowym ciele, a z wszystkiego jedna rac (...)
Zabawy piłkarskie
Informacja z dnia: 2021-10-18
W miniony czwartek nasze maluszki wraz z grupą średniaków pojechały do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt . Już miesiąc przed wyjazdem odbyła się w przedszkolu zbiórka: karmy dla pieskó (...)
Z odwiedzinami w schronisku dla zwierząt
Informacja z dnia: 2021-10-16
Złota jesień jest bardzo lubianym tematem przez dzieci i dostarcza im wielu inspiracji. Dzieci na zajęciach robią ludziki z kasztanów i żołędzi, kolorowe bukiety z liści . U nas w minionym tygodniu gościły za (...)
Czy to dynia?
Informacja z dnia: 2021-10-14
Starszaki wraz z maluszkami w minioną środę  poznały specyfikę zawodu szewca. Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia różnorodnych narzędzi i akcesoriów niezbędnych w pracy szewca. Dzieci z wielkim za (...)
Z wizytą u Szewca
Informacja z dnia: 2021-10-13
13 października nasza grupa Maluszków wraz ze Starszakami wybrały się na pocztę. Tam dzieci zapoznały się z instytucją poczty i pracą listonosza. Poznały zakres usług pocztowych, oraz dowiedziały się jak potr (...)
Maluszki odwiedziły pocztę
Informacja z dnia: 2021-10-08
  Kolorowe jeżyki to kolejna praca plastyczna naszych zdolnych maluszków. Dzieci bardzo chętnie przyklejały paseczki tworząc piękne kolorowe jeżyki.    foto-001-l/ (...)
Kolorowe jeżyki
Informacja z dnia: 2021-10-07
Nasze maluszki zaczęły już korzystać z zajęć dodatkowych takich jak rytmika, zumba kids, język angielski, kaszubski, religia. Zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, wbrew obawom wielu rodziców, że mal (...)
Zajęcia dodatkowe
Informacja z dnia: 2021-10-02
1 października obchodziliśmy u nas w grupie Dzień Uśmiechu. Pomysłodawcą radosnego święta jest Harvey Ball, autor symbolu żółtej uśmiechniętej buzi. Głównym celem jest uświadomienie dzieciom znaczenia opty (...)
Dzień uśmiechu
Informacja z dnia: 2021-10-01
Piosenka-   Jestesm sobie Przedszkolaczek        Maria Terlikowska  Jestem sobie przedszkolaczek, Nie grymaszę i nie płaczę, Na bębenku marsza gram, Ram tam tam, ram tam tam. (...)
Wiersz i piosenka - Pażdziernik
Informacja z dnia: 2021-09-28
Jesienny liść w wykonaniu naszych maluszków. Jesień niezwykle inspiruje do tworzenia z dziećmi nowych prac plastycznych. Barwne liście i otaczające nas kolory zachęcają do rozwijania w dziecku twórczości.&n (...)
Jesienny liść
Informacja z dnia: 2021-09-23
Święto dziś ziemniaka mamy tak więc wszystkich zapraszamy na zabawy i zawody na zagadki i podchody. Uśmiech, humor i zabawa to dziś najważniejsza sprawa.  Jesień to czas zbiorów ziemniaków. Z (...)
Dzień Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2021-09-20
        20 września to bardzo ważna data, bo wtedy obchodzimy Dzień Przedszkolaka! Naszym wszystkim dzielnym przedszkolakom, tym mniejszym i tym większym, życzymy samych radosnych i słonecznych dni! B (...)
Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2021-09-17
Miniony tydzień minął maluszkom pod znakiem poczucia bezpieczeństwa! Kiedy świetło jest zielone  można przejść na drugą stronę  a gdy świeci się czerwone  przechodzenie zabronione!  (...)
Bezpiecznie docieramy do przedszkola
Informacja z dnia: 2021-09-16
Dnia 15 września obchodziliśmy z naszymi maluszkami "Dzień kropki".  Celem międzynarodowego dnia kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcanie ich do tworzenia, działania. T (...)
Dzień Kropki
Informacja z dnia: 2021-09-15
W miniony poniedziałek, w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach , który przybliżył naszym przedszkolakom specyfikę pracy policjanta. Wyjaśnił jak prawidłowo pos (...)
Spotkanie z Panem Policjantem
Informacja z dnia: 2021-09-13
Korzystając z pięknej pogody maluszki zabrały węża Filipa i wybrały się na teren przedszkolny aby poznać plac zabaw . (...)
Spacer do ogrodu przedszkolnego
Informacja z dnia: 2021-09-12
Pierwsze dni w przedszkolu to trudny okres dla wszystkich dzieci, zwłaszcza dla najmłodszych. Nasze maluszki szybko zaadoptowały się w naszym przedszkolu i nowej sytuacji. Popatrzcie na ich pierwsze wspó (...)
Pierwsze dni w przedszkolu
Informacja z dnia: 2021-09-01
Trzylatku  Mój mały trzylatku usiądź z nami w kole. Pani ci pokaże twoje przedszkole. W szatni schowaj butki a zabawki w sali, w umywalni powieś  ręcznik, zuch jesteś, choć mały&n (...)
Wrzesień - wiersz i piosenka