Informacja z dnia: 2019-09-21
Maluszki
Informacja z dnia: 2019-11-14
Dzisiaj przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w warsztatach ,,Muzyki Etnicznej". Poznały oryginalne instrumenty pochodzące z Afryki, Australii, i Ameryki np. bębny ,,Gemba" wykonane z drewna i metalu, tuby ,Dieg (...)
Warsztaty - muzyka etniczna
Informacja z dnia: 2019-11-10
W wtorek 12 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Jeża, czyli święto kłujących ssaków. Już od rana czekał na nas w szatni jeż, którego nazwaliśmy „Kolczatek”. Podczas zajęć mieliśmy (...)
Dzień Jeża
Informacja z dnia: 2019-11-08
Obchodzone 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości jest polskim świętem państwowym upamiętniającym odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Uwolnienie kraju z jarzma zaborców nastąpiło po 123 latach (...)
Informacja z dnia: 2019-11-05
Niniejszym mamy zaszczyt ogłosić, Że dnia 5 listopada 2019 roku Po przejściu wymaganych prób Dzieci z grupy 3-latków oraz ich rodzice Zostali przyjęci w poczet Honorowych Członków Naszego Przedsz (...)
Pasowanie na przedszkolaka
Informacja z dnia: 2019-11-02
  „Katechizm polskiego dziecka”    Władysław Bełza -Kto Ty jesteś? -Polak mały. -Jaki znak Twój ? -Orzeł biały. -Gdzie Ty mieszkasz? – Między swemi . (...)
Deszcz z początkiem listopada, mrozy w styczniu zapowiada
Informacja z dnia: 2019-11-01
   Nadszedł ten czas na rozmowy dotyczące szacunku dla zmarłych oraz uczczenia ich pamięci. Maluszki w ciszy i skupieniu na grobach zmarłych zapaliły znicze. (...)
Pamiętamy
Informacja z dnia: 2019-10-27
W minionym tygodniu odbyło się interesujące spotkanie z mamą Leonarda i Antka, która jest weterynarzem. Dzięki temu spotkaniu dzieci dowiedziały się w jaki sposób dbać i pielęgnować naszych domowych pupili, (...)
Moja mama jest weterynarzem
Informacja z dnia: 2019-10-26
Za oknem raz słońce, raz deszcz a my tworzymy... (...)
Jesienne prace plastyczne
Informacja z dnia: 2019-10-12
W poniedziałek, maluszki obchodziły w przedszkolu Światowy Dzień Uśmiechu. Na pomysł świętowania tego dnia wpadł artysta Harvey Ball, który w 1963 roku stworzył „smiley’a” – słynny znaczek (...)
Cytrynki,cytrynki to wesołe minki
Informacja z dnia: 2019-10-05
Wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych to jeden z celów wychowania przedszkolnego. Każde dziecko powinno wiedzieć, jak trzeba zachować się w sytuacji zagrożenia  i gdzie można o (...)
Kiedy pożar hula w krzakach zadzwoń zaraz po...
Informacja z dnia: 2019-10-02
Jesienne wypieki u maluszków już od rana wprawiły dzieciaki w dobry humor:) Najpierw jednak zapoznały się ze sposo­bem wykonania ciasta oraz ilością potrzebnych składników. W trakcie poszczeg& (...)
Jesienne ciasto śliwkowe
Informacja z dnia: 2019-10-01
Mam 3 lata Mam 3 latka, 3 i pół brodą sięgam ponad stół. Do przedszkola chodzę z workiem i mam znaczek z muchomorkiem. Pantofelki ładnie zmieniam, myję ręce do jedzenia. Zjadam wszystko z talerzyka (...)
Październik stoi u dwora, wykopać ziemniaki pora
Informacja z dnia: 2019-09-26
    Pieczone jabłka to jeden z najprostszych i najsmaczniejszych deserów – idealny na jesienne dni. W minionym tygodniu maluszki odwiedziły przedszkolny ogród a tam... zobaczcie sami:) (...)
Małe czerwone jabłuszko
Informacja z dnia: 2019-09-20
Hej dziewczyny ! Hej chłopaki ! Dziś świętują przedszkolaki !!! 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim D (...)
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2019-09-20
     W minionym tygodniu maluszki rozpoczęły przygodę z nadchodzącą Jesienią. Dzieci poznały różnice pomiędzy drzewami liściastymi a iglastymi. (...)
Jesienne drzewa
Informacja z dnia: 2019-09-16
Kolorowe eksperymenty okazały się ciekawą zabawą dla naszych maluszków. Dzieci z zaangażowaniem brały udział w doświadczeniach. Dzięki naszym zabawom, dzieci dowiedziały się, jaki kolor możemy uzyskać po połączeni (...)
Eksperymentujemy z kolorami
Informacja z dnia: 2019-09-12
    Pomimo, że pozytywny wpływ nawyków higienicznych można co prawda obserwować dopiero po kilku latach to jednak warto dbać o zęby już od najmłodszych lat. Dzieci zyskują na tym przede wszystkim zd (...)
Dlaczego warto myć zęby w przedszkolu
Informacja z dnia: 2019-09-08
Dzieci uwielbiają zabawę na placu zabaw. Szaleństwa na świeżym powietrzu przy piaskownicy, huśtawkach są nie tylko świetną zabawą, ale także prawdziwą nauką. Nasze maluszki już od pierwszych dni sprawdzały swoje miejsce (...)
Poznajemy plac zabaw
Informacja z dnia: 2019-09-01
PIOSENKA 1. Do przedszkola idzie maluch, tup, tup, tup, tup, wszyscy dziś malucha chwalą, tup, tup, tup, tup. 2. Zna wierszyki i piosenki, la, la, la, la, zawsze chodzi uśmiechnięty, la, la, la, la (...)
Jaki pierwszy wrzesień, taka będzie jesień.