Informacja z dnia: 2019-09-21
Maluszki
Informacja z dnia: 2019-09-20
Hej dziewczyny ! Hej chłopaki ! Dziś świętują przedszkolaki !!! 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim D (...)
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2019-09-20
     W minionym tygodniu maluszki rozpoczęły przygodę z nadchodzącą Jesienią. Dzieci poznały różnice pomiędzy drzewami liściastymi a iglastymi. (...)
Jesienne drzewa
Informacja z dnia: 2019-09-16
Kolorowe eksperymenty okazały się ciekawą zabawą dla naszych maluszków. Dzieci z zaangażowaniem brały udział w doświadczeniach. Dzięki naszym zabawom, dzieci dowiedziały się, jaki kolor możemy uzyskać po połączeni (...)
Eksperymentujemy z kolorami
Informacja z dnia: 2019-09-12
    Pomimo, że pozytywny wpływ nawyków higienicznych można co prawda obserwować dopiero po kilku latach to jednak warto dbać o zęby już od najmłodszych lat. Dzieci zyskują na tym przede wszystkim zd (...)
Dlaczego warto myć zęby w przedszkolu
Informacja z dnia: 2019-09-08
Dzieci uwielbiają zabawę na placu zabaw. Szaleństwa na świeżym powietrzu przy piaskownicy, huśtawkach są nie tylko świetną zabawą, ale także prawdziwą nauką. Nasze maluszki już od pierwszych dni sprawdzały swoje miejsce (...)
Poznajemy plac zabaw
Informacja z dnia: 2019-09-01
PIOSENKA 1. Do przedszkola idzie maluch, tup, tup, tup, tup, wszyscy dziś malucha chwalą, tup, tup, tup, tup. 2. Zna wierszyki i piosenki, la, la, la, la, zawsze chodzi uśmiechnięty, la, la, la, la (...)
Jaki pierwszy wrzesień, taka będzie jesień.