Maluszki
Informacja z dnia: 2023-10-26
                           W miniony tygodni rozmawialiśmy o jesiennej pogodzie - wietrze, chmurach i d (...)
Jesienna pogoda
Informacja z dnia: 2023-10-26
W ostatnim dniu  października w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Dzieci ubrały się w stroje  przedstawiające ich patronów lub nawiązujące do postaci świętych. Na balu nie zabrakło &n (...)
Bal Wszystkich Świętych
Informacja z dnia: 2023-10-18
W minionym tygodniu Maluszki uczestniczyły  spotkaniu z muzyką etniczną. Mogły poznać przeróżne instrumenty ze wszystkich stron Świata.  Dzieci z dużym zaciekawieniem słuchały występu, a także same mogły (...)
Muzyka etniczna
Informacja z dnia: 2023-10-10
Pierwsze tygodnie jesieni to doskonały czas na owocowe zbiory, a także kształtowanie u dzieci prawidłowych zasad odżywiania. Maluszki poznały nazwy wybranych owoców, degustowały smaki i dowiadywały się jaki m (...)
Owoce
Informacja z dnia: 2023-10-10
Wszyscy wiemy, że warzywa to pełnia zdrowia. W tym  tygodniu przekonały się o tym nasze Maluszki. Dzieci miały okazję do posmakowania warzyw w różnej postaci: surowych, gotowanych. Na koniec tygodnia Maluszki (...)
Warzywa
Informacja z dnia: 2023-10-03
W miniony tygodniu przedszkole odwiedził Teatr Terapeutyczny z Bydgoszczy z przedstawieniem pt. " O Misiu, który szedł do przedszkola". Dzieci z wielką ciekawością oglądały grę  aktorów, (...)
Teatra Terapeutyczny
Informacja z dnia: 2023-10-01
„Gruszka” Agnieszka Frączek Kroczy drogą gruszka z brodą. Gruszka z brodą, w spodniach w kratę i w dodatku pod krawatem. Coraz prędzej w dal drałuje, kroczy, truchta, biegnie, pruje (...)
Wiersz i piosenka Październik