Maluszki
Informacja z dnia: 2023-11-30
„IDZIE MIKOŁAJ” Idzie Mikołaj – tup, tup, tup, paczki podrzuca – siup, siup, siup. Śmieje się głośno – ho, ho, ho, w okna zagląda – o, o, o. Saniami sunie – wiu, w (...)
Wiersz i piosenka Grudzień
Informacja z dnia: 2023-11-24
Dziś w naszym przedszkolu miały miejsce obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Z tej okazji wszystkie dzieci, oprócz wyśmienitego humoru, miały ze sobą swojego pluszowego przyjaciela. (...)
Misia łatwo narysować
Informacja z dnia: 2023-11-22
Każdy z nas zaczynał kiedyś swoją pierwszą przygodę z kredką, która doczekała się także swojego święta. My Dzień Kredki obchodziliśmy w naszym przedszkolu 22 listopada. Celem zabawy było zapoznanie i utrwalenie ko (...)
Dzień Kredki
Informacja z dnia: 2023-11-17
Wszyscy dobrze wiedzą jakie bogate w witaminy są soki owocowe. Warto pomóc dziecku polubić je.  Soki to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, ale  pyszniejsze są niż słod (...)
Witaminki, witaminki
Informacja z dnia: 2023-11-15
15 listopada w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste ,,Pasowanie na Przedszkolaka” . Dzieci z najmłodszej grupy przygotowały bogaty program artystyczny, który mogły zaprezentować  swoim bliskim.  (...)
Pasowanie na Pzedszkolaka
Informacja z dnia: 2023-11-13
W minionym tygodniu maluszki utrwaliły zasady czystości rąk i jamy ustnej. Każdy przedszkolak wie jak właściwie powinno się myć ręce, żeby zmyć ewentualne bakterie, wirusy i pasożyty szkodliwe dla zdrowia według 6 prosty (...)
Myję ręce, zęby też...
Informacja z dnia: 2023-11-10
Z okazji zbliżającego Święta Niepodległości , w naszym przedszkolu odbyło się uroczysta prezentacja  Mazurka Dąbrowskiego. Przedszkolaki w tym tygodniu poruszały tematy związane z naszą Ojczyzna, zapoznawały się z p (...)
Informacja z dnia: 2023-11-01
"Śpiący miś" Dorota Strzemińska- Więckowiak Niedźwiedź cicho pomrukuje, Bowiem do snu się szykuje. Gdy śnieg pierwszy z nieba spadnie, Miś w zimowy sen zapadnie.   "Ja jestem nied (...)
Wiersz i piosenka Listopad