Maluszki
Informacja z dnia: 2023-09-28
 W ramach  zajęć o bezpieczeństwie grupę Maluszków odwiedzili Pan i Pani policjantka, którzy przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz  numery al (...)
Bezpieczeństwo na drodze
Informacja z dnia: 2023-09-22
  Piątek to w naszym przedszkolu Święto Pieczonego Ziemniaka. Maluszki poznały historię ziemniaka, opisywały ziemniaka po wcześniejszym poznaniu za pomocą różnych zmysłów oraz wykonały szereg zadań aby (...)
Dzień Pieczonego Ziemnika
Informacja z dnia: 2023-09-20
Hej dziewczyny ! Hej chłopaki ! Dziś świętują przedszkolaki !!! 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim D (...)
Informacja z dnia: 2023-09-18
Maluszki na swoim pierwszym spacerze dołączyły do kampanii „Przytul się do drzewa”. Ogólnopolska kampania ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach oraz uczulen (...)
Przytulmy się do drzewa
Informacja z dnia: 2023-09-15
Rano maluszki przyglądając się prostym ilustracjom zauważyły, że otaczające nas w codziennym życiu przedmioty i rzeczy mają różnej wielkości i barwy – KROPKI. Czy to kropki w babeczkach, czy piegi na nosie & (...)
Informacja z dnia: 2023-09-07
Jak dobrze widzieć po wakacjach Wasze uśmiechnięte minki! Przypominamy sobie zasady panujące w przedszkolu. Każdy kolejny dzień jest dla Was nowym doświadczeniem, a poprzez wspólne zabawy edukacyjne uczymy się w j (...)
Pierwsze dni w przedszkolu