Średniaczki
WIGILIA W PRZEDSZKOLU
Informacja z dnia: 2023-12-21

Wigilia Świąt Bożego Narodzenia, to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego też w naszym przedszkolu atmosfera była niezwykle radosna. Dzieci z zaciekawieniem oglądały Jasełka, które przygotowały najstarsze przedszkolaki. Po występie średniaki wedle tradycji – z białym opłatkiem w ręku złożyły sobie życzenia i zasiadły przy wigilijnym stole, aby spróbować świątecznych specjałów przygotowanych przez panie kucharki. Nie zabrakło też śpiewu kolęd i pastorałek. Momentem kulminacyjnym świątecznego dnia był od dawna wyczekiwany gość, który wszystkie dzieci obdarował wspaniałymi preezntami. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom zdrowych, rodzinnych i wspaniałych Świąt.