Średniaczki
Informacja z dnia: 2022-11-25
W dniu 25 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ,,Milutkim przyjacielem”. Przedszkolaki bawiły się (...)
Informacja z dnia: 2022-11-23
Pierwszy biały puch sprawił maluszkom wiele radości i zabawy.  (...)
Dookoła biało
Informacja z dnia: 2022-11-18
W mijającym tygodniu zajęcia dostarczyły Maluszkom wiedzy na temat przygotowania zwierząt do przetrwania zimy. Dzieci już wiedzą, że niektóre z nich zapadają w sen zimowy, inne migrują do ciepłych krajów. D (...)
Nadchodzi trudny czas dla zwierząt
Informacja z dnia: 2022-11-13
Kształtując u najmłodszych dzieci w przedszkolu postawę patriotyczną oraz miłość do ojczystego kraju Maluszki wspólnie wykonały pracę plastyczną ,,Polska, to mój dom". (...)
Polska, to mój dom
Informacja z dnia: 2022-11-11
10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowali ten wyjątkowy dla Nas-Polaków dzień. (...)
Moja Ojczyzna
Informacja z dnia: 2022-11-02
W przeddzień Wszystkich Świętych przedszkolaki wybrały się na cmentarz ofiar zbrodni Hitlerowskich oraz pod pomnik pomordowanych nauczycieli w czasie II wojny światowej aby uczcić ich pamięć. (...)
W przeddzień Wszystkich Świętych