Średniaczki
Informacja z dnia: 2023-10-31
W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych w naszym przedszkolu odbył się ,,Bal Wszystkich Świętych.’’ Wszystkie dzieci w przedszkolu przebrane były za postacie Świętych lub swoich patron&oac (...)
BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
Informacja z dnia: 2023-10-31
25 października średniaki zaprosiły do przedszkola swoich rodziców. Czterolatki nie tylko wykazały się ogromną wiedzą merytoryczną na temat oznak obecnej pory roku- jesieni ale zaprezentowały swoje umiejętności wo (...)
Jesienne zajęcia otwarte dla rodziców
Informacja z dnia: 2023-10-31
Kończący się miesiąc październik stał się okazją do uczczenia pamięci tych, którzy odeszli. 30 października średniaki wybrały się pod Pomnik Pomordowanych Nauczycieli, podczas II wojny światowej, gdzie zapalili zn (...)
Pamiętamy
Informacja z dnia: 2023-10-24
20 października odbyło się  podsumowanie przedszkolnego konkursu plastycznego pt. ,,Liściaki.’’ Konkurs miał charakter rodzinny i polegał na stworzeniu pracy plastycznej z jesiennych liści drzew i (...)
Konkurs plastyczny LIŚCIAKI
Informacja z dnia: 2023-10-19
Pamiętamy o zasadach bezpieczeństwa. 18 października nasze przedszkole odwiedzili bardzo ważni goście- przedstawiciele Straży Miejskiej w Chojnicach. Panowie Strażnicy przygotowali bardzo interesujące warsztaty dla dz (...)
Pamiętamy o zasadach bezpieczeństwa
Informacja z dnia: 2023-10-17
Średniaki wzbogaciły swój kącik przyrodniczy o kosz pełen warzyw. Dzięki temu mogły zobaczyć, dotknąć, powąchać i spróbować przyniesione dary z warzywnych ogrodów. Dzieci poznawały nazwy warzyw, (...)
Poznajemy warzywa
Informacja z dnia: 2023-10-17
Średniaki z ogromnym zainteresowaniem wzięły udział w zajęciach muzycznych ,,Etniczna muzyka w przedszkolu.’’ Dzieci poznawały nazwy oraz brzmienie nieznanych instrumentów z różnych stron świata (...)
Spotkanie z muzyką etniczną
Informacja z dnia: 2023-10-09
,,Jesień w sadzie’’- pod takim hasłem średniaki w mijającym tygodniu poznawały owoce oraz ich znaczenie dla zdrowia. Wszystkim działaniom przyświecał główny cel, aby nasze przedszkolaki zachęcić do cod (...)
Już owoców pełen kosz
Informacja z dnia: 2023-10-02
"Wiewióreczka" - wiersz I. Salach Wiewióreczka ruda, oczkiem sobie mruga, damy jej orzechy, może przyjdzie tutaj. Ma rudy ogonek, oczka jak węgielki, a na uszach śmieszne, czerwone pędzelki. (...)
Wiersz i piosenka na X
Informacja z dnia: 2023-10-01
We wrześniu rozpoczęliśmy tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci      na drodze. Średniaki zapoznały się    z elementarnymi zasadami ruchu drogowego. Uczyły się poprawnego przechod (...)
Bezpieczeństwo ważna sprawa!
Informacja z dnia: 2023-10-01
25 września 2023 r. średniaki powitały Pierwszy Dzień Jesieni. Organizowane były zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które nasze pociechy przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej się właśnie porze roku.  Dowie (...)
Witamy nową porę roku-Jesień