facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Średniaczki
Informacja z dnia: 2023-12-27
ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA." Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują. Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierz (...)
Wiersz i piosenka na I
Informacja z dnia: 2023-12-21
  Wigilia Świąt Bożego Narodzenia, to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego też w naszym przedszkolu atmosfera była niezwykle radosna. Dzieci z zaciekawieniem oglądały Jasełka, które przygotowały na (...)
WIGILIA W PRZEDSZKOLU
Informacja z dnia: 2023-12-18
Jak co roku o tej porze Święta Bożego Narodzenia się zbliżają. Z tej okazji średniaki zaprosiły na Jasełka pt. "Maleńka miłość" swoich rodziców. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci i bożonarodzeniow (...)
JASEŁKA W GRUPIE ŚREDNIAKÓW
Informacja z dnia: 2023-12-08
"Mikołajki" to jeden z najsympatyczniejszych dni w roku, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Już od rana średniaki czyściły buty, śpiewały piosenki i Mikołaju i wyglądały przez okna oczekiw (...)
MIKOŁAJOWE NIESPODZIANKI
Informacja z dnia: 2023-12-07
4 grudnia średniaki poznały trudną i niebezpieczną pracę górników. Z zaciekawieniem wyłuchały opowieści "O rozgniewanym węgielku" oraz dowiedziały się do czego potrzebny jest węgiel. Podsumowaniem zajęć było malowanie ko (...)
Niech żyją górnicy
Informacja z dnia: 2023-12-06
W dniu 30 listopada w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panem Mateuszem Ossowskim. Jest on listonoszem na poczcie w Chojnicach. Średniaki dowiedziały się jak wygląda i na czym polega praca listonosza. Zobaczyły z (...)
SPOTKANIE Z PANEM LISTONOSZEM