facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Średniaczki
Informacja z dnia: 2023-02-26
,,Pierwiosnek’’ Wanda Chotomska Kto pierwszy wita wiosnę?  – Pierwiosnek. – A jak ją wita? – Ukłonem. Ukłon jej składa niski i pokazując listki, woła:  – Gr (...)
Wiersz i Piosenka na III
Informacja z dnia: 2023-02-25
,,Czy to słońce krąży wokół planet, czy to one obracają się wokół niego?’’, Ile jest planet w Układzie Słonecznym?’’, Jak nazywa się planeta ,na której mieszkamy?’&rsquo (...)
Kosmiczne zajęcia.
Informacja z dnia: 2023-02-21
W mijającym tygodniu Maluchy poznawały bogactwo życia w środowisku wodnym i podziemnym. Wysłuchały opowiadania pt. ,,Meduzy’’ i poznały niektóre zwierzęta żyjące w wodzie. Swoją wiedzę i wyobraźnię (...)
Pod ziemią, pod wodą
Informacja z dnia: 2023-02-16
Maluszki z okazji Walentynek ubrały się na czerwono oraz udekorowały salę  i gazetkę czerwonymi serduszkami. Poznały tradycję obchodzenia święta walentynkowego  i rozmawiały o tym jak można okazywać szczę (...)
Walentynki w przedszkolu
Informacja z dnia: 2023-02-10
W bieżącym tygodniu tematem przewodnim była muzyka, która w życiu każdego dziecka spełnia ogromną rolę: kształtuje pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość, wyobraźnię, aktywność ruchową i poczucie rytmu. Ma (...)
Muzyka jest wszędzie
Informacja z dnia: 2023-02-09
  Pizza, to ulubiona potrawa nie tylko dorosłych ale także dzieci. Światowy dzień pizzy obchodzony 9 lutego nie tylko w restauracjach, pizzeriach ale i również  w naszym przedszkolu. Tego dnia sale pr (...)
Dzień pizzy
Informacja z dnia: 2023-02-08
Korzystając z uroków tegorocznej zimy Maluszki bawiły się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dla dzieci była to świetna rozrywka i ruch na świeżym powietrzu (...)
Zimowe zabawy
Informacja z dnia: 2023-02-05
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany i lubiany przez dzieci. Dostarcza wielu przeżyć i radości. W czwartkowy poranek w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci były p (...)
Karnawałowy bal przebierańców
Informacja z dnia: 2023-02-04
31 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się XXII edycja konkursu międzyprzedszkolnego: ,,Czy znasz swoje miasto i region?" Dzieci z najmłodszych grup wiekowych poznały najważniejsze informacje dotyczące rodzinnego m (...)
Nasze miasto- Chojnice
Informacja z dnia: 2023-02-03
  ,,W karnawale.’’ W karnawale, w karnawale     zawsze idziemy na bale. Każde dziecko duże małe, lubi bale w karnawale.   Można zmienić się w królewnę, (...)
Wiersz i Piosenka na II