facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Średniaczki
Informacja z dnia: 2024-04-26
Miniony tydzień w grupie średniaczków poświęcony był tematyce służb ratunkowych. Rozmawialiśmy o policjantach, strażakach, lekarzach poznając każdy zawód i obowiązki, które do nich należą. Nie zapomn (...)
Kto nam pomoże?
Informacja z dnia: 2024-04-21
W minionym tygodniu średniaki poszerzały swoją wiedzę na temat roślin i zwierząt łąkowych. Zdobywały wiadomości związane z życiem pszczół i wiedzą jak powstaje miód. Poznały też fazy rozwoju motyla oraz wyg (...)
Na wiosennej łące
Informacja z dnia: 2024-04-13
W minionym tygodniu średniaki dużo rozmawiały o tym, jak możemy dbać o naszą planetę, o utrzymaniu porządku wokół siebie (w domu, przedszkolu i na zewnątrz), właściwym zachowaniu w lesie, zanieczyszczeniu wody, uż (...)
Dbamy o naszą planetę Ziemię
Informacja z dnia: 2024-04-06
  Średniaki rozbudzały swoje zainteresowania książką, dlatego kolejny tydzień rozpoczęły od wyjścia do Biblioteki Publicznej w Chojnicach, gdzie poznały zasady korzystania z książek. Wiedzą jak należy o nie dbać (...)
W ŚWIECIE KSIĄŻEK
Informacja z dnia: 2024-04-06
  Z okazji mijającej XIX rocznicy śmierci Jana Pawła II w naszym przedszkolu odbyła się kolejna XVI edycja międzyprzedszkolnego konkursu wiedzy "Wspomnienia o Papieżu Janie Pawle II" zorganizowanym prze (...)
Kim był Święty Jan Paweł II