facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Średniaczki
Informacja z dnia: 2024-05-27
,,Niech żyją wakacje.’’ Niech żyją wakacje, niech żyje pole i las i niebo, i słońce, wolny, swobodny czas. Pojedzie z nami piłka i kajak, i skakanka, będziemy grać w siatkówkę od samiutkieg (...)
Wiersz i piosenka na VI
Informacja z dnia: 2024-05-24
20 maja do naszego przedszkola zawitali przedstawiciele OSP Chojnice. Strażacy zorganizowali dzieciom wspaniałe i bardzo pouczające zajęcia z zakresu bezpieczeństwa oraz przybliżyli przedszkolakom specyfikę zawodu straża (...)
Dzielni i odważni strażacy
Informacja z dnia: 2024-05-24
22 maja do naszego przedszkola zaprosiliśmy wyjątkowych gości – rodziców z grupy średniaków, aby uczcić ich święto. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do prezentacji swoich możliwości wokaln (...)
Bajkowy Dzień Mamy i Taty
Informacja z dnia: 2024-05-17
Średniaki w minionym tygodniu szukały odpowiedzi na następujące pytania: "Co to jest dom jednorodzinny i wielorodzinny? Jakie pomieszczenia znajdują się w domu? Jak nazywają się domy zwierząt?". Dzieci rozmawia (...)
Od pomysłu, aż po dach
Informacja z dnia: 2024-05-17
17 maja dzieci z naszego przedszkola odbyły "Aktywną podróż z Powerkulą i Panem Sewerynem", który zaprosił średniaki do wspaniałych zabaw ruchowych z wykorzystaniem piłek. Bardzo dziękujemy za pro (...)
Hura, hura - Drużyna Kangura
Informacja z dnia: 2024-05-14
Majowe święta są okazją do rozmów o ojczyźnie. W celu przybliżenia dzieciom tematyki patriotycznej realizowane były różnorodne działania, które miały na celu rozbudzanie uczucia miłości i przywiązani (...)
Majowe święta
Informacja z dnia: 2024-05-14
10 maja odwiedzili nas aktorzy za Studia Artystycznego AKADA. Wszystkie przedszkolaki mogły nie tylko obejrzeć wspaniałe przedstawienie pt."Podróż do krainy zagadek" ale również aktywnie w nim ucz (...)
Podróż do krainy zagadek
Informacja z dnia: 2024-05-03
Mamo – Kocham Cię!   Twoja ciepła dłoń - jak podusia Co dzień tuli mnie kiedy jest mi źle Mówisz mi, że chcesz dać mi skrawek nieba ​​Ale mi wystarczy, że... Ref.: / Jesteś z (...)
Wiersz i piosenka na V