facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Średniaczki
Informacja z dnia: 2024-06-27
Średniaki z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem wzięły udział w "Warsztatach muzycznych", podczas których nie tylko obcowały z muzyką etniczą, ale i wzięły udział grając na wybranych instrumentach (...)
Spotkanie z muzyką etniczą
Informacja z dnia: 2024-06-27
Wyjście na lody było dla średniaków wyjątkowym dniem. Zimna i smaczna niespodzinka w słoneczny dzień sprawiła ogromną radość. Wyjście do lodziarni było nie tylko słodką niespodzianką, ale również przypomnie (...)
Idziemy na lody
Informacja z dnia: 2024-06-16
Dzieci z naszej grupy wzięły aktywny udział w 45-Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Moja przygoda w muzeum" zorganizowanym przez Muzeum Historyczno-Etnograficzne w Chojnicach. Melania i Oliwia zakwalifikowa (...)
Laureatki konkursu plastycznego
Informacja z dnia: 2024-06-15
Zabawy tematyczne angażują dzieci w twórcze myślenie i rozwijają wyobraźnię. Średniaki w tym tygodniu odbyły "Wielką wyprawę" do indiańskiej wioski, gdzie poznały historię małego indianina, który (...)
Wielka wyprawa
Informacja z dnia: 2024-06-14
12 czerwca odwiedziły nas Panie fryzjerki z salonu Pani Emilii Leszczyńskiej. Podczas zajęć Panie przybliżyły dzieciom pracę fryzjera. Pokazały narzędzia i przybory służące do pielęgnacji i stylizacji włosów. Atra (...)
Zajęcia fryzjerskie
Informacja z dnia: 2024-06-12
10 czerwca nasze przedszkole odwiedziła młodzież wraz z wychowawcami z Zespołu Szkół w Chojnicach. Średniaki z uwagą wysłuchały ważnych i ciekawych informacji i wzięły aktywny udział w "Warsztatach z zakresu (...)
Uczymy się udzielać pierwszej pomocy
Informacja z dnia: 2024-06-09
Dnia 7 czerwca średniaki wybrały się na autokarową wycieczkę edukacyjno-przyrodniczą do Klosnowa. Głównym celem wizyty w lesie było przybliżenie przedszkolakom środowiska przyrodniczego, jakim jest las. Dzięki bar (...)
Wycieczka do Klosnowa
Informacja z dnia: 2024-06-05
Dzień dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu również nie zabrakło uśmiechów, zabawy i niespodzianek. Tańce, zabawy z chustą, bańki, kolorowe balony i upominki dla każdego dziecka. Wszy (...)
Dzień dziecka