Średniaczki
JASEŁKA W GRUPIE ŚREDNIAKÓW
Informacja z dnia: 2023-12-18

Jak co roku o tej porze Święta Bożego Narodzenia się zbliżają. Z tej okazji średniaki zaprosiły na Jasełka pt. "Maleńka miłość" swoich rodziców. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci i bożonarodzeniowa dekoracja. Przedszkolaki na moment przedstawienia zamieniły się w najświętszą rodzinę, anioły, pasterzy i królów, przenosząc wszystkich obecnych w czasy sprzed dwóch tysięcy lat. Mali artyści z dużym zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.