facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Średniaczki
Informacja z dnia: 2022-10-30
,,Mój dom” 1.Mój dom to dom rodzinny, gdzie wszyscy bliscy są brat, siostra, mama, tata, to mój prawdziwy dom. Ref. Mój dom, mój dom, to właśnie jest mój (...)
Wiersz i Piosenka na XI
Informacja z dnia: 2022-10-29
28.10 odbył się Bal Wszystkich Świętych. Ideą balu była wspólna, radosna zabawa, promująca wartości, którymi w życiu kierowali się Święci. Dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców w przygotowaniu  (...)
Bal Wszystkich Świętych
Informacja z dnia: 2022-10-28
Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 27 października w grupie Maluszków. Świętowanie rozpoczął występ dzieci. Mali artyści zaprezentowali przygotowane p (...)
Pasowanie na Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2022-10-23
W ramach obchodów Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej zorganizowano powiatowy konkurs plastyczny pt. ,,Mocne kolory Jesieni”.  Spośród 923 prac plastycznych nagrodzono pracę Lilki Sreberskiej, kt&oa (...)
Laureatka  konkursu plastycznego
Informacja z dnia: 2022-10-22
Grupa Maluszków wybrała się na spacer w poszukiwaniu oznak jesieni. Dzieci obserwowały jesienny krajobraz oraz szukały skarbów pięknej, kolorowej pory roku. Z barwnych liści stworzyły piękne jesienne drzewa (...)
Nadeszła jesień
Informacja z dnia: 2022-10-18
Nasze przedszkola odwiedzili przedstawiciele OSP Chojnice. Podczas bardzo interesującego spotkania dzieci poznały wyposażenie wozu strażackiego, sprzęt jaki używa strażak podczas akcji ratunkowej. Oprócz poznawani (...)
Nasi Dzielni Strażacy
Informacja z dnia: 2022-10-17
W minionym tygodniu Maluchy przygotowały kosz pełen warzyw. Dzieci mogły zobaczyć, dotknąć, powąchać i spróbować jesiennych darów, jakimi były warzywa. Maluszki poznały nazwy wybranych warzyw oraz dowiedzia (...)
Poznajemy warzywa
Informacja z dnia: 2022-10-10
Jesień to doskonały czas na owocowo-warzywne zbiory oraz kształtowanie u dzieci prawidłowych zasad odżywiania. Maluszki poznały nazwy wybranych owoców, degustowały smaki i dowiadywały się jaki mają wpływ na nasze (...)
Owocowe niespodzianki
Informacja z dnia: 2022-10-05
W ramach minionych zajęć o bezpieczeństwie grupę średniaków i  maluszków odwiedził pan policjant, - (tata jednej z podopiecznych )  który  przybliżył dzieciom podstawowe zasady be (...)
Odwiedziny Pana Policjanta
Informacja z dnia: 2022-10-03
We wrześniu w naszym przedszkolu rozpoczął się cykl zajęć związanych z bezpieczeństwem na drodze. Maluchy zapoznawały się z elementarnymi zasadami ruchu drogowego. W trakcie zajęć dydaktycznych dzieci poznały zasady praw (...)
Bezpieczeństwo- ważna sprawa
Informacja z dnia: 2022-10-03
,,Małe czerwone jabłuszko ‘’ 1.Małe czerwone jabłuszko, tańczy dziś pod drzewem z gruszką. Ref.: Za rączki się trzymają i w koło obracają. 2. Małe czerwone jabłuszko, tańczy dziś pod drzewem (...)
Wiersz i Piosenka na X