facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Średniaczki
Informacja z dnia: 2023-11-28
,,Wigilijna noc’’ Złota gwiazdka na niebie świeci Mruga oczkiem do wszystkich dzieci I do Ciebie też zamruga W wigilijną, piękną noc Niech ta noc dziś będzie długa, Bo jest piękna i ma moc.   (...)
Wiersz i piosenka na XII
Informacja z dnia: 2023-11-26
24 listopada wszystkie dzieci wraz ze swoimi pluszakami, które przyniosły tego dnia do przedszkola, zostały zaproszone do wspólnej zabawy w ,,Misiowej krainie.’’ Średniaki poznały historię tego (...)
Światowy Dzień Pluszowego Misia
Informacja z dnia: 2023-11-26
W minionym tygodniu rozmawialiśmy z dziećmi o tym, jak dbać o zdrowie, mówiliśmy o zdrowym odżywianiu, o ubieraniu się odpowiednio do pogody, o ruchu , który wpływa na lepsze samopoczucie, o wizytach u leka (...)
Dbamy o zdrowie i higienę
Informacja z dnia: 2023-11-20
W minionym  tygodniu dzieci poznawały las, jego roślinność i mieszkańców.  Zastanawiały się wspólnie, co zrobić, by zatroszczyć się o zwierzęta podczas nadchodzącej zimy. Średniaki podczas zaję (...)
Jak zwierzęta przygotowują się do zimy?
Informacja z dnia: 2023-11-15
Dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowali ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Prz (...)
Nasza Ojczyzna-Polska kochana
Informacja z dnia: 2023-11-01
"Barwy ojczyste" Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie. A na tej fladze biel jest i czerwień. Czerwień to miłość, biel - serce czyste. Piękne są nasze barwy ojczyste.   ,,Nasza (...)
Wiersz i piosenka na XI