Średniaczki
Informacja z dnia: 2023-06-25
Mija pierwszy rok w przedszkolu najmłodszych dzieci. Był to  pracowity rok z ogromnym zaangażowaniem wszystkich Maluchów. Dzieci szybko przyswajały wiadomości , były ciekawe nowych rzeczy, uwielbiały zabaw (...)
Do zobaczenia po wakacjach
Informacja z dnia: 2023-06-16
Szukając odpowiedzi na pytanie ,,Jak powstaje…? maluszki dowiedziały się bardzo wielu ciekawych informacji na temat powstawania chleba, cukru,  czy miodu. Wiedzą już jak powstaje miód i jak ważną (...)
Jak powstaje...?
Informacja z dnia: 2023-06-12
7 czerwca przedszkole odwiedził ojciec naszego kolegi Stasia, który przybliżył dzieciom specyfikację zawodu żołnierza. Jako przedstawiciel Jednostki Wojskowej w Nieżychowicach zaprezentował ubiór żołn (...)
Spotkanie z Panem Mateuszem- Żołnierzem
Informacja z dnia: 2023-06-08
  2 czerwca 2023 roku Maluszki 3- i 4-latki wzięły udział w bardzo interesującej ,,Lekcji bibliotecznej’’, którą przygotowała Pani Malwina Miszewska. Podczas spotkania w bibliotece dzieci (...)
Zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Informacja z dnia: 2023-06-03
Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia r (...)
Dzień Dziecka u Maluszków
Informacja z dnia: 2023-06-01
„Lato na dywanie” 1.Wysłało po nas lato swój dywan latający. Buchnęło ciepłym wiatrem, ogrzało buzię słońcem.  Drzewami zaszumiało, ptakami zaśpiewało I nasze ukochane wakacje zawo (...)
Wiersz i Piosenka na VI