facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Średniaczki
Informacja z dnia: 2024-01-31
,,Pojazd kosmiczny .’’ Jesteś zdrowy i odważny?  Możesz nim polecieć w gwiazdy, Bo pojazdy takie mogą podróżować Mleczną Drogą. Możesz planet zwiedzić osiem  lub się spotkać z (...)
Wiersz i Piosenka na II
Informacja z dnia: 2024-01-29
W styczniu Chojnickie Centrum Kultury zorganizowało konkurs na pracę plastyczną oraz filmik pt. ,,Babcia i Dziadek mnie inspirują” Średniaki wzięły aktywny udział w konkursie i zaprezentowały swoje umiejętności rec (...)
Powiatowy konkurs dla przedszkolaków
Informacja z dnia: 2024-01-26
Dzisiaj wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale. Bal przebierańców w przedszkolu to dzień niezwykły i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Wystrój sali i przepiękne stroje zachęciły wszystkich d (...)
Bal w przedszkolu
Informacja z dnia: 2024-01-26
26 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się XXIII edycja konkursu regionalnego "Czy znasz swoje miasto i region?" To wielkie wydarzenie stanowi bardzo ważny punkt w kalendarzu imprez "Wesołych Przedszkolak (...)
Poznajemy swoje miasto i region
Informacja z dnia: 2024-01-19
Zima, to świetna okazja do zabaw na śniegu, z których można korzystać w okresie zimowym. Średniaki oddały się zabawom i szaleństwom w ośnieżonej scenerii naszego przedszkolnego ogrodu.     (...)
Zimowe zabawy na śniegu
Informacja z dnia: 2024-01-19
Babcia i Dziadek, to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego średniaki gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od s (...)
Dzień Babci i Dziadka
Informacja z dnia: 2024-01-12
  Średniaki w minionym tygodniu oddały się zimowym szaleństwom na śniegu w przedszkolnym ogrodzie. Utrwalały też zasady sportowego zachowania podczas wielu zabaw ruchowych. Z uwagą wysłuchały zimowej baśni H. Ch. (...)
Zima, zima, zima...
Informacja z dnia: 2024-01-05
Pierwsze dni Nowego roku kalendarzowego średniaki spędziły aktywnie. Wypowiedziały się na temat wybranych zwyczajów związanych z żegnaniem starego roku i witaniem nowego. Dzieci z uwagą wysłuchały wiersza J.Brzech (...)
SKOK W NOWY ROK