Średniaczki
Informacja z dnia: 2024-02-29
W ramach tematyki "W świecie dinozaurów" średniaki brały udział w zabawie "Szukamy szczątków dinozaura", podczas której mogli poczuć się jak mali badacze i wcielać w role paleonto (...)
Świat Dinozaurów
Informacja z dnia: 2024-02-23
Podczas zajęć w minionym tygodniu średniaki poznawały ciekawy świat kosmosu. Oglądały książki, ilustracje i bardzo ciekawy film "Wyprawa na księżyc". Wspólnie stworzyły plakat przedstawiający układ słoneczny. Porównywały (...)
Poznajemy kosmos
Informacja z dnia: 2024-02-16
"Święto walentynkowe" dla dzieci stanowi symbol radości i przyjaźni. Akcentem walentynek były stroje w czerwonym kolorze i zabawy z wykorzystaniem czerwonych serduszek. Dzieci bawiły się przy piosenkach, rozwią (...)
Walentynkowe zabawy
Informacja z dnia: 2024-02-16
W minionym tygodniu padały trudne pytania, na które dzieci szukały odpowiedzi. Średniaki dowiedziały się, że pod ziemią skarbem nie tylko jest glina, ale też sól, węgiel, złoto i diamenty. Na podstawie wier (...)
Pod ziemią, pod wodą