facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-10-31
„Idzie zima” sł. Marcin Przewoźniak, muz. Jędrzej Rochecki Bure misie, mały jeżyk układają się do snu. Szczypie mrozek, sypie śnieżek. Zaraz biało będzie tu. Biało będzie tu... Ref.: Idzie zima (...)
Wiersz i piosenka Listopad
Informacja z dnia: 2022-10-30
W ostatni piątek października w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Tego dnia było jak w niebie. Dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych. Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Dz (...)
Bal Wszystkich Świętych
Informacja z dnia: 2022-10-24
Hej, pada, pada deszczyk, pada dziś od rana. Zmoczył domy, płoty, drzewa,  teraz z nami śpiewa. Kap, kap, kap- krople deszczu złap Kap, kap, kap- po kałużach skacz. W miniony piątek rozmawialiśmy o jesiennej p (...)
Deszczowa pogoda
Informacja z dnia: 2022-10-18
Dnia 18.10.22 r. odbyło się spotkanie w przedszkolu, mające na celu przybliżenie zagadnień związanych ze strażą pożarną. W trakcie wizyty dzieci poznały ciekawostki związane z służbą strażaka, mogły zobaczyć i dotknąć u (...)
Strażacy w przedszkolu
Informacja z dnia: 2022-10-12
11 października nasza grupa obchodziła " Dzień Drzewa". Z tej okazji stworzyliśmy sensoryczne drzewka, które ozdobiliśmy zebranymi przez dzieci podczas spacerów darami natury. Efekt końcowy sprawi (...)
Sensoryczne drzewka
Informacja z dnia: 2022-10-10
10 października obchodziliśmy w naszej grupie " Dzień Znaczka Pocztowego". Przedszkolaki poznały drogę listu od nadawcy do adresata i zapoznały się z pracą listonosza. Na koniec każdy miał okazję rozbudzić krea (...)
Dzień Znaczka Pocztowego
Informacja z dnia: 2022-10-08
W miniony piątek przedszkolacy wybrali się na wycieczkę do gabinetu weterynaryjnego " Vet Medica" Państwa Lewandowskich. Celem naszego spotkania było poznanie specyfiki pracy weterynarza, kształtowanie postaw h (...)
Z wizytą u weterynarza
Informacja z dnia: 2022-10-06
4 października dzieci z grupy starszaków obchodziły Światowy Dzień Zwierząt. Obchody miały na celu przypomnienie wszystkim dzieciom o prawach zwierząt. Przedszkolaki wypowiadały się na temat swoich ulubieńcó (...)
Światowy Dzień Zwierząt
Informacja z dnia: 2022-10-06
Nasi Mali Kucharze przygotowali przepyszne muffinki. Najpierw dzieci pomagały trzeć marchewkę, potem odmierzały potrzebne składniki, mieszały, dosypywały i obserwowały pracę miksera. Nasze zajęcia zakończyliśmy wspaniałą (...)
Babeczki marchewkowe
Informacja z dnia: 2022-10-05
Dzieci z grupy starszaków w ostatnim czasie miały okazję eksperymentować i prowadzić doświadczenia i zabawy badawcze. Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Można ją wyko (...)
Jesienne eksperymentowanie
Informacja z dnia: 2022-10-02
30 września przedszkolaki z grupy Starszaków udały się do Centrum Edukacji Przyrodniczej  w Chocińskim Młynie gdzie wzięły udział w warsztatach. Skąd wziął się papier? W jaki sposób był kiedyś wytwarza (...)
Wizyta w Centrum Edukacji Przyrodniczej
Informacja z dnia: 2022-10-01
„Październik”  W październiku, w październiku Jabłek w sadzie jest bez liku, Takie słodkie i rumiane Wśród gałęzi pochowane W październiku, w październiku Grzybów w lesie jest b (...)
Wiersz i piosenka Październik