facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-10-30
  Mały Polak, przedszkolak sł.: Marlena Szeląg, muz. Katarzyna Waszkiewicz Polska moim domem, domem jest. Biały orzeł godłem, godłem jej. Ref.: A ja jestem przedszkolak,  mały Polak, przedszko (...)
Wiersz i piosenka listopad
Informacja z dnia: 2022-10-28
W piątek w naszym przedszkolu odbył się III Bal Wszystkich Świętych. Dzieci przebrały się i opowiadały kilka słów o postaciach w które się wcieliły. Nie zabrakło zagadek i quizów dotyczących pos (...)
Bal Wszystkich Świętych
Informacja z dnia: 2022-10-26
 „W każdym dziecku kryją się zdolności, siła wyobraźni i kreatywność, trzeba je tylko ożywić, rozwijać i wspierać”. W minionym tygodniu średniaki omawiały tematykę " W świecie wyobrażni &quo (...)
Nasza wyobrażnia
Informacja z dnia: 2022-10-18
Nasze przedszkola odwiedzili przedstawiciele OSP Chojnice. Podczas bardzo interesującego spotkania dzieci poznały wyposażenie wozu strażackiego, sprzęt jaki używa strażak podczas akcji ratunkowej. Oprócz poznawani (...)
Nasi Dzielni Strażacy
Informacja z dnia: 2022-10-07
W minionym tygodniu gościły u średniaczków warzywa. W ramach zajęć przygotowaliśmy pyszną , zdrową sałatkę warzywną. Dzieciom spodobały się przygotowania  -krojenie, mieszanie no i oczywiście smakowanie. (...)
Sałatka warzywna
Informacja z dnia: 2022-10-04
W ramach minionych zajęć o bezpieczeństwie grupę średniaków i  maluszków odwiedził pan policjant, - (tata jednej z podopiecznych )  który  przybliżył dzieciom podstawowe zasady be (...)
Odwiedziny Pana Policjanta
Informacja z dnia: 2022-10-02
“Jesienny pociąg” D. Gellner Stoi pociąg na peronie- żółte liście ma w wagonie i kasztany, i żołędzie- dokąd z nimi jechać będzie? Rusza pociąg sapiąc głośno. Już w przedziałach grzyby ros (...)
Wiersz i piosenka październik