facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-11-30
"Święty Andrzeju daj nam znać co się będzie z nami dziać!” Tymi słowami dzieci z grupy straszaków  rozpoczęły zabawę andrzejkową. Wigilia św. Andrzeja, czyli popularne andrzejki, od bardzo (...)
Andrzejki
Informacja z dnia: 2022-11-26
W piątek  25 listopada 2022 r. przedszkolaki  uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi przyjaciółm (...)
Dzień Pluszowego Misia
Informacja z dnia: 2022-11-22
Zima w tym roku postanowiła nas zaskoczyć wyjątkowo szybko i sypnęła nam białym, puszystym śniegiem.  Sprawiła tym samym wielką radość przedszkolakom, które postanowiły wykorzystać jej uroki i pobawić się na (...)
Zabawy na śniegu
Informacja z dnia: 2022-11-21
Sezon na pyszne owoce trwa! Nie zapominamy o tym także w przedszkolu. Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstw (...)
Jemy zdrowo i kolorowo- sałatka owocowa
Informacja z dnia: 2022-11-16
W mijającym tygodniu dzieci z grupy starszaków brały z zaangażowaniem udział w zajęciach dodatkowych takich jak: szachy, tenis, rytmika, taniec, religia, angielski czy kaszubski.    (...)
Zajęcia dodatkowe
Informacja z dnia: 2022-11-10
"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska! To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! " Dnia 10 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola  tańcem, słowem i piosenką oddały szacunek sym (...)
Przegląd utworów  patriotycznych
Informacja z dnia: 2022-11-09
Dzisiejszego dzieci z grupy starszaków samodzielnie przygotowały śniadanie. Dzieci komponowały ciekawe kanapki, wybierając swoje ulubione warzywa. Samodzielne przygotowanie kanapek sprawiło naszym podopiecznym wie (...)
Pyszne kanapeczki
Informacja z dnia: 2022-11-05
Dnia 3 listopada grupa starszaków zaprosiła swoich rodziców do przedszkola. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznani (...)
Gościmy Rodziców w przedszkolu