Starszaki
Informacja z dnia: 2022-11-29
Dnia 29 listopada grupa średniaczków obchodziła " Andrzejki". Dzieci z ciekawością słuchały o zwyczajach związanych z tym świętem oraz z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach zorganizowanych w (...)
Informacja z dnia: 2022-11-25
Dnia 25 listopada średniaczki obchodziły światowy dzień Pluszowego Misia. Z uśmiechem na twarzy dzieci przyniosły swoje ulubione maskotki do przedszkola i brały udział w zabawach. Na koniec konsumowały swoje wcześniej up (...)
Informacja z dnia: 2022-11-22
Korzystając z pięknej pogody za oknem i pierwszego śniegu dzieci bawiły się w naszym ogrodzie przedszkolnym. Były różne zabawy ruchowe, dzieci były zachwycone spędzając czas na świeżym powietrzu.    (...)
Zimowe szaleństwo
Informacja z dnia: 2022-11-20
W ramach poznania zmysłów, a także nauki prawidłowej higieny jamy ustnej i zdrowego stylu życia dzieci przygotowały z przyniesionych owoców zdrowy soczek i wykonały pracę plastyczną.    (...)
Samo zdrowie
Informacja z dnia: 2022-11-10
Wie już przedszkolak mały Że na tle czerwonym widnieje orzeł biały To symbol państwa polskiego Czyli godło – nie zapomnij tego! Flaga biało – czerwona Nad polskim niebem rozłożona Powie (...)
Przegląd Utworów Patriotycznych
Informacja z dnia: 2022-11-07
    (...)
Zajęcia otwarte jesienne
Informacja z dnia: 2022-11-02
W przeddzień Wszystkich Świętych przedszkolaki wybrały się na cmentarz ofiar zbrodni Hitlerowskich oraz pod pomnik pomordowanych nauczycieli w czasie II wojny światowej aby uczcić ich pamięć.    (...)
W przeddzień Wszystkich Świętych