facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-09-29
Starszaki z zaciekawieniem obserwowały w jaki sposób przyrządza się gofry, a także włączały się do pomocy przy kolejnych czynnościach. Każdy mógł sobie wybrać dodatki w postaci przyniesionych przez dzieci o (...)
Chrupiące gofry
Informacja z dnia: 2022-09-29
Dnia 28 września grupa Starszaków świętowała Dzień Jabłka. Z tej okazji wszyscy wybraliśmy się do ogrodu przedszkolnego w poszukiwaniu jabłek. Podczas zajęć dzieci wysłuchały opowiadania o zajączku, który c (...)
Dzień Jabłka
Informacja z dnia: 2022-09-27
W środę nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej w Chojnicach. Przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród p (...)
Bezpieczny przedszkolak
Informacja z dnia: 2022-09-24
We wrześniu obchodzimy Światowy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji wszystkie dzieci w naszym przedszkolu świętowały ten dzień wspólną zabawą oraz słodkim poczęstunkiem. Gościliśmy także Teatr Profilaktyczny Edukacj (...)
Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2022-09-23
23 września obchodziliśmy w naszej grupie " Dzień Spadającego Llścia". Z tej okazji wykonaliśmy pracę plastyczną metodą frotażu. Jest to technika odciskania faktury przedmiotów  o wyraźnej s (...)
Dzień spadającego liścia
Informacja z dnia: 2022-09-22
"Krótka bajka o ziemniaku." Dawno temu dobry król przywiózł z dalekiej wyprawy pewną roślinę, o której mówiono, że jest pożyteczna. Kazał posadzić ją w przypałacowym ogrodzie (...)
Dzień Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2022-09-21
Mijający tydzień upływa starszakom pod znakiem poczucia bezpieczeństwa na drodze, w parku, w przedszkolu itd. Dzieci zapoznały się z zasadami prawidłowego zachowywania się podczas przechodzenia przez ulicę, a także pozna (...)
Bezpieczeństwo na drodze
Informacja z dnia: 2022-09-17
W 2003 roku została wydana książka pt: "The Dot".Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce uwierzyła w swoje możliwości. W 2008 roku powstał " Międzynar (...)
Międzynarodowy Dzień Kropki
Informacja z dnia: 2022-09-14
Jak co roku, dzieci omawiają i przypominają sobie zasady zachowania w przedszkolu. W zeszłym roku ( jako średniaki) stworzyliśmy nasz grupowy Kodeks Przedszkolaka. W kwestii zasad nic się nie zmieniło, dlatego też Starsz (...)
Nasze zasady
Informacja z dnia: 2022-09-10
Pierwszy tydzień września za nami! Było odkrywczo, ciekawie, mnóstwo zabaw i śmiechu, a to dopiero początek naszej przedszkolnej przygody! (...)
Pierwszy tydzień za nami!
Informacja z dnia: 2022-09-05
Korzystając ze słonecznej pogody dzieci z grupy " Starszaków" wybrały się na spacer do parku, podziwiać piękno przyrody.  Dzieci zwróciły uwagę na różnorodność roślin parkowych, a takż (...)
Starszaki na spacerze