facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2022-09-28
Dnia 28 września grupa średniaków  świętowała dzień jabłka. Z tej okazji piekliśmy pyszne ciasto z jabłkami . Były też  różne gry i zabawy muzyczne oraz  plastyczne . To był bardzo ciekawy dz (...)
Dzień jabłka
Informacja z dnia: 2022-09-27
Poznajemy owoce sadu! U średniaczków tydzień minął bardzo owocowo i radośnie.   /f oto-010-l/  (...)
Zdrowe witaminki
Informacja z dnia: 2022-09-24
23 września obchodziliśmy w naszej grupie " Dzień Spadającego Llścia". Z tej okazji wykonaliśmy pracę plastyczną metodą frotażu. Jest to technika odciskania faktury przedmiotów  o wyraź (...)
Dzień spadającego liścia
Informacja z dnia: 2022-09-23
Hej dziewczyny ! Hej chłopaki ! Dziś świętują przedszkolaki !!! Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by (...)
Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2022-09-23
W tym tygodniu średniaczki pożegnały lato, a przywitały jesień. Z tej okazji obchodziliśmy w przedszkolu ,,Święto Pieczonego Ziemniaka." Wycinaliśmy i układaliśmy "Wesołe ziemniaki ",  ro (...)
Święto pieczonego ziemniaka
Informacja z dnia: 2022-09-22
Bezpieczeństwo- to bardzo ważna sprawa! Grupa średniaków poznała zasady prawidłowego zachowania się podczas przechodzenia przez ulicę. Nasze przedszkole odwiedzili Policjanci z Komendy Powiatowej w Chojnicach. Pol (...)
Bezpieczeństwo ważna sprawa
Informacja z dnia: 2022-09-16
W miniony piątek grupa średnaczków wybrała się do parku Tysiąclecia w poszukiwanu skarbów. Dzieci znalazły tam piękne kolorowe liście, kasztany , żołędzie. Oczywiście była tez chwila na zabawy na placu zaba (...)
Spacerujemy
Informacja z dnia: 2022-09-15
Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Przedszkolacy,  nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ic (...)
Międzynarodowy dzień kropki
Informacja z dnia: 2022-09-10
W pierwszym tygodniu września poznaliśmy nową salę i grupę, a także wspominaliśmy minione wakacje. Był czas na zabawę swobodną, zabawy przy muzyce oraz zabawy z chustą animacyjną. Dzięki sprzyjającej pogodzie nie zabrakł (...)
Pierwsze dni września
Informacja z dnia: 2022-09-07
Pierwszy tydzień września już za nami. Dzieci wróciły po przerwie wakacyjnej wypoczęte i gotowe na nowe wyzwania. Poznały i bardzo miło przyjeły nowych kolegów i koleżanki w grupie. Podczas zajęć dziec (...)
Jesteśmy już średniaczkami
Informacja z dnia: 2022-09-01
Przedszkolakiem fajnie być 1.Przedszkolaczek już od rana Nosi uśmiech na barana, Dobry humor co dzień ma. Przedszkolaczek, czyli ja! Ref. Co tu gadać, co tu kryć, Przedszkolakiem fajnie być! x2 2. Pr (...)
Wrzesień- Piosenka i wiersz