Starszaki
Informacja z dnia: 2023-10-29
W tym tygodniu dowiedzieliśmy się skąd bierze się deszcz, a także z czego składają się chmury. Dzieci miały okazję obejrzeć film edukacyjny oraz wykonać doświadczenie. Wzbogaciliśmy wiedzę przyrodniczą oraz podsumowaliśm (...)
Deszczowa pogoda
Informacja z dnia: 2023-10-22
Starszaki w tym tygodniu miały okazję brać udział w zajęciach ze Strażą Miejską - w projekcie "Autochodzik''. Dzieci z radością uczestniczyły w zajęciach oraz w praktyce utrwalały zasady bezpieczeństwa na dr (...)
Autochodzik
Informacja z dnia: 2023-10-08
W tym tygodniu grupa starszaków przeniosła się do sadu. Utrwaliliśmy nazwy owoców, a także rozwiązywaliśmy zagadki "Jaki to smak?". Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły także w zajęciach kulinarnyc (...)
Tydzień w sadzie
Informacja z dnia: 2023-10-01
Jesień w sadzie 1. Dojrzewały w sadzie gruszki, Śliwki, jabłka i porzeczki. Słońce im barwiło brzuszki. Teraz proszę do siateczki! Ref.  W kuchni z mamą – fiku miku!   Jesień zamknę dzi (...)
Wiersz i piosenka październik