facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2023-11-30
Starszaki w czwartek obchodziły Andrzejki. Dzieci zapoznały się z tradycjami związanymi z tym magicznym dniem, a także aktywnie i z zaciekawieniem brały udział w zajęciach. Rozwijaliśmy także spostrzegawczość oraz mowę, (...)
Andrzejki
Informacja z dnia: 2023-11-26
W listopadzie grupa Starszaków zaprosiła na zajęcia o tematyce jesiennej swoich rodziców. Dzieci w trakcie zajęć zaprezentowały przedstawienie o jesieni, rozwiązywali zagadki słowne oraz przedstawiły umieję (...)
Zajęcia otwarte jesienne
Informacja z dnia: 2023-11-26
W minionym tygodniu starszaki zdobywały wiedzę na temat zdrowia. My już wiemy dlaczego sen pełni tak ważną rolę w naszym życiu, a także jak należy dbać o nasze ciało i zdrowie. Dzieci uczestniczyły także w zajęciach kuli (...)
W zdrowym ciele - zdrowy duch
Informacja z dnia: 2023-11-26
Starszaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia, w ten magiczny dzień dzieci z radością przynosiły do przedszkola swoje maskotki. Przedszkolaki miały okazję także wykonać wspólnie pracę na konkurs, na której za (...)
Dzień Pluszowego Misia
Informacja z dnia: 2023-11-01
JESIENNA CZA- CZA 1. Kolorowa jesień już chodzi po lesie, w kasztankową grę dzisiaj zagra wiatr. Wietrzyk gwiżdże cza-czę w jesiennym bukiecie, a dzieci śpiewają cza,cza,cza.  Ref. Tańczymy cza,cza,cz (...)
Wiersz i piosenka listopad