facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2023-12-17
W tym tygodniu zagościł w przedszkolu świąteczny klimat, dzieci przygotowały dla rodziców Jasełka. Starszaki w pięknych strojach przeniosły rodziców do Betlejem, zaprezentowały piosenki, tańce, a także umie (...)
Jasełka
Informacja z dnia: 2023-12-17
W piątek grupa starszaków wybrała się do hospicjum, aby przedstawić program Jasełek. Dzieci przygotowały również ciasteczka dla podpopiecznych. Przesympatyczne Panie przygotwały dla dzieci poczęstunek, ale (...)
Wizyta w hospicjum
Informacja z dnia: 2023-12-17
W piątek Nasze Wesołe Przedszkolaki miały okazję zaprezentować się na XIV Wojewódzkim Konkursie wierszy i fraszek Ewy Warmowskiej. Z grupy Starszaków na konkursie zaprezentowała się Liliana Łosin. Serdeczni (...)
Konkurs Recytatorski Kaszubski
Informacja z dnia: 2023-12-03
W miniony czwartek odwiedziła nas klasa „Z5” z Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach. Dzieci przygotowały prezenty dla Naszych Starszaków. Odwiedziny podsumowaliśmy wspólnymi warsztatami (...)
Warsztaty kulinarne
Informacja z dnia: 2023-12-03
Kiedy spadnie pierwszy śnieg dzieci niezmiennie co roku nie mogą się doczekać wyjścia na przedszkolny plac. Dzieci lepiły śnieżki, a także robiły aniołki - zadowolone i zmęczone wróciły do przedszkola. &nbs (...)
Śnieżne szaleństwo
Informacja z dnia: 2023-12-03
W tym tygodniu dzieci zapoznały się z pracą poczty, a także z zawodem listonosza. Dzieci z grupy Starszaków oraz Zuchów z radością powitały Naszego gościa na zajęciach. Serdecznie dziękujemy za ciekawe zaję (...)
Wizyta Pana Listonosza
Informacja z dnia: 2023-12-01
  Czesław Janczarski – „Choinka w przedszkolu” Kolorowe świeczki, kolorowy łańcuch. Wkoło choineczki przedszkolacy tańczą. Serduszko z piernika, pozłacany orzech. Ciepło jes (...)
Wiersz i piosenka grudzień