facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2023-03-30
W naszej grupie już od dłuższego czasu panuje świąteczna atmosfera. Starszaki przygotowania do świąt zaczęły od posiania rzeżuchy w pojemnikach. Następnie na zajęciach dydaktycznych poznawały zwyczaje i tradycje Świąt Wi (...)
Przygotowania do Świąt Wielkanocnych
Informacja z dnia: 2023-03-26
Wprowadzenie dziecka w świat literatury już od najmłodszych lat jest ważnym elementem wychowania przez sztukę. Wiek  przedszkolny jest idealnym okresem w rozwoju dziecka dlatego staramy się zainteresować go lit (...)
Z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Informacja z dnia: 2023-03-24
21 marca dzieci powitały nową porę roku- Wiosnę!. Do jej nadejścia przedszkolaki przygotowywały się już od dawna. Dzięki sprzyjającej pogodzie szukały oznak i zwiastunów wiosny podczas spacerów.  Star (...)
Wiosna- Ach to Ty!
Informacja z dnia: 2023-03-17
W mijającym tygodniu starszaki rozmawiały o zmianach zachodzących w przyrodzie w okresie przedwiośnia. Dzieci poznały znaczenie przysłowia " W marcu jak w garncu". Ponadto usprawniały motorykę małą poprzez wyko (...)
W marcu jak w garncu
Informacja z dnia: 2023-03-17
Starszaki wraz z paniami zaprosiły rodziców na zajęcia otwarte. Nasi goście mieli okazję zapoznać się ze sposobami pracy dydaktyczno- wychowawczej oraz przekonać się jak dużo ich dzieci potrafią.   (...)
Zajęcia wiosenne
Informacja z dnia: 2023-03-12
Zabawy w kodowanie są bardzo lubiane przez dzieci. W ubiegłym tygodniu wspólnie tworzyliśmy wiosenne symetrie. Dzieci najpierw sprawdzały lustrzane odbicie figur geometrycznych, później tworzyły wzory z r&o (...)
Zabawy z symetrią
Informacja z dnia: 2023-03-05
Starszaki miały okazję przypomnieć sobie o prehistorycznych zwierzętach, czyli o dinozaurach. Poznaliśmy nazwy najpopularniejszych dinozaurów, ich cechy charakterystyczne oraz hipotezy związane z ich wyginięciem. (...)
Śladami dinozaurów
Informacja z dnia: 2023-03-01
Wszystkie dzieci lubią przebywać na świeżym powietrzu, dlatego gdy tylko pozwala na to odpowiednia pogoda przedszkolaki wychodzą poza teren przedszkola na spacery.  Tak było i dziś :)    (...)
W poszukiwaniu oznak wiosny