Starszaki
Informacja z dnia: 2023-03-29
Dzisiejsze zajęcia w przedszkolu miały charakter przedświąteczny. Dzieci z najmłodszych grup w przedszkolu odwiedziły Panie Animatorki, które przygotowały tańce w bańkach oraz zabawy muzyczno - ruchowe z wykorzyst (...)
Sztuka Animacji
Informacja z dnia: 2023-03-26
W tym tygodniu grupa średniaków pożegnała zimę i z radością przywitała wiosnę. Dzieci poszukiwały oznak nowej pory roku, a także poznały tradycje dotyczące powitania tej pięknej pory roku. Pod koniec tygodnia dzie (...)
Powitanie wiosny
Informacja z dnia: 2023-03-19
Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. W ubiegły piątek średniaki na zajęciach otwartych dla rodziców zaprezentowały wiosenne przedstawienie. Dzieci przedtsawiły również wiosenne piosenki i tańce oraz w (...)
Zajęcia wiosenne
Informacja z dnia: 2023-03-06
Nowy tydzień średniaczki zaczęły od wizyty w Chojnickim Centrum Kultury. Na samym początku dzieci poznały zawód kasjera. Dowiedziały się także jak należy ubrać się na spektakl oraz przede wszystkim jak się na nim (...)
Wizyta w Centrum Kultury
Informacja z dnia: 2023-03-05
Średniaczki w piękny słoneczny dzień wybrały się na spacer w poszukiwaniu pierwszych wiosennych oznak. Dzieci także świetnie się bawiły na pobliskim pacu zabaw.  foto-002/ foto-003/ foto-004/ /foto-005/  (...)
Szukamy wiosny
Informacja z dnia: 2023-03-05
W tym tygodniu średniaczki zajęły się prehistorycznym światem. Poznały nazwy dinozaurów, a także zawody związane z poznawaniem przeszłości. Dzieci wykonały z wielkim zaanagażowaniem swoje dinozaury podczas pr (...)
Tydzień z dinozaurami
Informacja z dnia: 2023-03-01
Wiersz:  W marcu jak w garncu, babcia dziś mówi, lecz wiosna nam nigdy nie odmówi. Jak co roku przyjdzie, do życia obudzi, rozniesie nadzieję pośród ludzi. Piosenka:  (...)
Wiersz i piosenka marzec