facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Starszaki
Informacja z dnia: 2023-09-26
Nasze przedszkolaki brały udział w zajęciach o bezpieczeństwie. Dzieci miały okazję zaprezentować swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze, a także utrwalić znaki drogowe. Z radością i podeksyctowaniem starszaki wc (...)
Wizyta Policjantów
Informacja z dnia: 2023-09-26
W poniedziałek w przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pieczonego Ziemniaka. Starszaki brały udział w zajęciach kulinarnych przygotowując zakręconego ziemniaka, którego później mieli okazję skosztować. Dzieci ksz (...)
Dzień Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2023-09-24
W ubiegłą środę przedszkolaki obchodziły swoje święto - Dzień Przedszkolaka. Na buźkach dzieci od samego rana gościł uśmiech. Nie zabrakło Nam balonów, zabaw muzyczno - ruchowych, piniaty wypełninej cukierkami, a (...)
Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2023-09-24
W tym tygodniu grupa Starszaków poznawała zasady bezpieczeństwa na drodze. Dzieci wybrały się na spacer w poszukiwaniu znaków drogowych, obejrzały ciekawy film dydaktyczny, a także wykonały pracę plastyczną (...)
Bezpieczeństwo na drodze
Informacja z dnia: 2023-09-01
"Do przedszkola" Rano budzę się, jaki piękny to czas. Słońce wstało już, a więc pora już wstać. Szybko myję się, jem śniadanie i już.  Gotów jestem, bo chcę już iść, chcę już iść. Ref (...)
Wiersz i piosenka wrzesień