facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2024-02-26
Tydzień starszaków upłynął na ekesperymentach, które rozwijały ich wiedzę przyrodniczą oraz koordynację wzrokowo-ruchową i koncetrację uwagi. Dzieci dowiedziały się jakie zwierzęta żyją pod wodą, jak przygo (...)
Pod ziemią, pod wodą
Informacja z dnia: 2024-02-26
Świętowaliśmy dziś Dzień Dinozaura. Dzieci z tej okazji mogły przynieść do przedszkola swojego dinozaura, o którym bardzo chętnie się wypowiadały. Pobawiliśmy się w paleontologów wzbogacając wiedzę na temat (...)
Dzień Dinozaura
Informacja z dnia: 2024-02-18
Starszaki rozpoczęły tydzień od przygotowania się do walentynek biorąc udział w zajęciach kulinarnych i przygotowując serduszkowe ciasteczka, aby w ten przepełniony miłością dzień polukrować je różowym lukrem i pi (...)
Walentynki
Informacja z dnia: 2024-02-18
Starszaki skorzystały z pierwszych promieni słońca, wychodząc na nasz teren przedszkolny, a także na spacer do Parku Tysiąclecia. Dzieci szukały oznak zbliżającej się wiosny, niestety znaleźliśmy ich jeszcze bardzo mało, (...)
Czekamy na wiosnę!
Informacja z dnia: 2024-02-11
Wiersz: Osiem planet w Układzie Słonecznym mamy. Wszyscy bardzo dobrze kolejność ich znamy. Pierwszą planetą jest Merkury, a za nim Wenus trochę bury. Trzecią planetą Ziemia nasza kochana, a czwartą jest Mars (...)
Luty wiersz i piosenka