facebook
Informacja z dnia: 2024-02-28
Dinomaluszki 2024
Starszaki
Informacja z dnia: 2024-04-28
Świętując Dzień Ziemi wybraliśmy się do Chojnickiego Centrum Kultury na przedstawienie teatralne pod tytułem „Ratujmy Las” w wykonaniu Teatru Gargulec. Dzieci z podekscytowaniem zasiedli na widowni i zaciekaw (...)
Wizyta w Teatrze
Informacja z dnia: 2024-04-28
Starszaki otrzymały zaproszenie od przemiłej Pani Weroniki do Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach. Pani Weronika wraz z uczniami przygotowała teatr cieni na podstawie książki „Niesamowite przygody dziesię (...)
Wizyta w Zespole Szkół Specjalnych
Informacja z dnia: 2024-04-28
Nauka poprzez doświadczanie, to jedna z tych form, w której wychowanek jest aktywnym uczestnikiem procesu nauki. W piątek wybraliśmy się do Naszego przedszkolnego ogródka z lupami, aby umożliwić dzieciom ak (...)
Co w trawie piszczy?
Informacja z dnia: 2024-04-28
,,Nasza ojczyzna” D. Kossakowska Wisłą płyniemy od gór aż do morza. Każdy podziwia nasz piękny kraj. Piękny jest zimą, piękny jesienią i wtedy kiedy jest maj. Gdy polskie flagi wiszą i dumnie w s (...)
wiersz i piosenka maj
Informacja z dnia: 2024-04-21
Starszaki witając nową porę roku przygotowały dla rodziców przedstawienie, a także miały okazję zaprezentować umiejętności matematyczne oraz plastyczne. Nie obyło się również bez tańców oraz piosenek (...)
Zajęcia otwarte wiosenne
Informacja z dnia: 2024-04-21
Starszaki realizowały w tym tygodniu tematykę dotyczącą dbania o naszą przyrodę. My już wiemy w jaki sposób należy chronić przyrodę, a także czego nie należy robić. Doskonaliliśmy również segregację śmieci, (...)
Dbamy o przyrodę
Informacja z dnia: 2024-04-07
W minionym tygodniu starszaki bardzo intensywnie pracowały. Poznaliśmy literkę "c,C", doskonaliliśmy umiejętności matematyczne, a także wykonaliśmy piękne prace plastyczne podsumowując tydzień.  (...)
Cebulowy tydzień
Informacja z dnia: 2024-04-01
Ubiegły tydzień starszaki zajmowały się tematyka Wielkanocną. Odwiedził Nas w przedszkolu zajączek, który zostawił w przedszkolnym ogródku niespodzianki, co wywołało niemałe poruszenie u dzieci. Z okazji Wi (...)
Wielkanocny tydzień
Informacja z dnia: 2024-04-01
W kwietniu   Kwiecień drzewa przystroił w barwne kwiaty i zieleń. Po ogrodach, po sadach grają ptasie kapele. Ziemię mokrą od rosy orze traktor zielony – Kra, kra! – echo powtarza z (...)
Kwiecień - wiersz i piosenka