Informacja z dnia: 2024-10-20
Wszyscy dobrze wiedzą jakie bogate w witaminy są soki owocowo-warzywne. Warto pomóc dziecku polubić je.  Soki to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, ale  pyszniejsze są (...)
Witaminki, witaminki
Informacja z dnia: 2024-10-17
W tym tygodniu w naszym przedszkolu wiele uwagi poświęciliśmy tematowi zdrowego odżywiania pod hasłem „Zdrowie na talerzu”. Dzieci utrwalały znajomość nazw warzyw i owoców, a taże je grupował (...)
Zdrowie na talerzu
Informacja z dnia: 2024-10-20
Starszaki podczas zajęć matematycznych kształtowały pojęcie liczby. Poznały wygląd drukowanej cyfry 3 z wykorzystaniem ,,Metody Dobrego Startu'' oraz ilustracji pt.,,Zabawa w chowanego.'' Dzieci twor (...)
Poznajemy liczbę 3
Informacja z dnia: 2024-10-20
W tym tygodniu dzieci poznały literę t, jak tata oraz cyfrę 3. Zuchy z wielkim zaangażowaniem rozwiązywały zadania i utrwalały pisanie litery i cyfry. Po pracy przyszedł czas na zabawę, przy której wykorzystaliśmy (...)
Poznajemy litery i cyfry
Informacja z dnia: 2024-10-20
Zabawy kulinarne to świetna forma zajęć umożliwiająca dzieciom zdobycie wiedzy o produktach spożywczych ich wyglądzie, zapachu, konsystencji oraz o ich wykorzystaniu w kuchni. To również doskonała okazja wsp&oacut (...)
Muffinki marchewkowe