Informacja z dnia: 2024-04-26
W tym tygodniu Maluszki omawiały tematy związane ze służbami ratunkowymi. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca policjanta, lekarza i strażaka, a na koniec tygodnia wykonały pracę plastyczną przedstawiającą lizak p (...)
Służby ratunkowe
Informacja z dnia: 2024-04-26
Miniony tydzień w grupie średniaczków poświęcony był tematyce służb ratunkowych. Rozmawialiśmy o policjantach, strażakach, lekarzach poznając każdy zawód i obowiązki, które do nich należą. Nie zapomn (...)
Kto nam pomoże?
Informacja z dnia: 2024-04-21
Starszaki witając nową porę roku przygotowały dla rodziców przedstawienie, a także miały okazję zaprezentować umiejętności matematyczne oraz plastyczne. Nie obyło się również bez tańców oraz piosenek (...)
Zajęcia otwarte wiosenne
Informacja z dnia: 2024-04-26
Zuchy uczestniczyły w konkursie" Eko Zgadul Zgadula" w Przedszkolu Niepublicznym Jarzębinka w Chojnicach. Dzieci musiały odpowiedzieć na zagadki, rozwiązać rebusy. Poprawne odpowiedzi honorowane były punktami. (...)
Konkurs Eko- Zgaduj Zgadula
Informacja z dnia: 2024-04-21
  Sport to ważny element w życiu każdego człowieka.  Jeżeli pogoda zza okna nie rozpieszcza to trzeba skorzystać z okazji i wykorzystać dodatkowe elementy wspierające koordynacje ruchową.  Najważniejsza (...)
Gimnastyka