Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Informacja z dnia: 2022-06-14
 Maluszki wybrały się autokarem na wycieczkę do Krojant. Dzieci mały tam okazje pojeździć na koniu, skorzystać z placu zabaw, pograć w piłkę. Doskonale bawiły się na leśnej polanie i z apetytem zjadały pieczone w og (...)
Wycieczka do Krojant
Informacja z dnia: 2022-06-19
14 czerwca średniaki wybrały się na wycieczkę do Krojant. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: nauka jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanej Pani instruktor, gry i zabawy sportowe wśród pięknych lasów (...)
Średniaki na wycieczce
Informacja z dnia: 2022-06-19
15 czerwca starszaki wzięły udział w warsztatach z wypieku chleba w Wiejskim Domu Kultury w Swornegaciach. Przedszkolaki poznały składniki z których wypieka się chleb, dowiedziały się między innymi co to są d (...)
Wypiekamy chleb
Informacja z dnia: 2022-06-27
,,Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno”. Słowami tej piosenki rozpoczęła się niezwykła uroczystość pożegnalna dzieci z naszego przedszkola. Był Polonez, wiersze, piosenki i tańce. Dzień 23 czerwca (...)
Żegnaj przedszkole kochane
Informacja z dnia: 2022-06-27
  Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie  24 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy zerówki ż (...)
Żegnamy się z przedszkolem...