facebook
Informacja z dnia: 2022-04-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Aktualności
Żegnaj przedszkole kochane
Informacja z dnia: 2022-06-27

,,Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno”. Słowami tej piosenki rozpoczęła się niezwykła uroczystość pożegnalna dzieci z naszego przedszkola. Był Polonez, wiersze, piosenki i tańce. Dzień 23 czerwca był wyjątkowy, uroczysty, radosny oraz pełen zadumy i niekłamanych wzruszeń. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców i wszystkich pracowników. Minął czas zabaw i wspólnej pracy. Dzieci z maluszków zagubionych i nieśmiałych stały się samodzielnymi, odważnymi zuchami pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania coraz trudniejszych zadań. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki, zdjęcia i niespodzianki. Były też życzenia i podziękowania ze strony pań przedszkolanek oraz Rodziców. Dzieciom życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni. Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie.